25.08.19/19:51

ruh çağırma

Başlatan xace, 06.09.04/15:14

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xace

06.09.04/15:14 Son düzenlenme: 06.11.06/10:42 fiti
tahminen 15 yasindaydim ve arkadslarla ruh cagirmaya karar verdik o dönem herkeste bi merak vardi, bu merak bizide sardi ve basladik cagirmaya
dualar sureler okuyarak turgut özalin ruhunu cagirdik ve geldi  :o herkes yerinde dondu..  gercekten gelmisti birileri! büyük bi karton üstünde harfler ve rakamlar yazmistik birde cay bardagi. bardak ilerliyordu resmen :(sordugumuz sorulara cevap veremye calisoyrdu halen aklim almiyor böyle bi olay .., sonra din hocamiza sordum, gelen ruh degil cindir dedi !

günaha girmisizdir kesin, ama ne yapim kücüktüm daha

siz nedersiniz?

Çakýl Taþý

xace o gelen ne RUH'tur nede CİN'dir.

olsa olsa kedidir kedi...

deniz

xace sana inanmıyorum. yalan söylüyorsun demiyorum.

...

neden bu işler benim başıma gelmiyor yaaa :D

xace

ya walla saka yapmyiorum..geldi diyorum koca kediyi görürdük herhalde kör degildik alla alala :(

kediyi bosverde sen bi  dene  belki kendin sahit olursun böyle bi seye..(dua bilmiyorsan isin zor )  

xace

cakil tasinay di cevabim..

amadeus ciddiyim !

deniz

dua ile bu işlerin bi alakası yok.

sen ekibi topla.
sonra anarşizm forumunda "anarşizm nedir" topiğini aç
ve toplu bir şekilde bunu okuyun.

bak nasıl yine ruh gelecek. :P :D

(not: ama bu kez özal ın geleceğini garant edemem. gelse gelse kropotkin filan gelir :P )

Çakýl Taþý

xace; bir çok illizyona dışarda(yani işin içinde olmayan) olan akıl erdiremez. ama işin içine girince çok basit göz yanılsaması olduğu kolaylıkla görülebilir...

xace

cakil tasi bi tür ilisyon mu diyorsu ?

siz bana inanmayin..neyse ben daha arastirmaktayim elbet bulurum cevabini.

fatih

bana ruh cagirmaktan bahsetmeyin,TRT de iken bizim kizlar bi gun hadi ruh cagirma seansi yaptilar,bende kagit kalem aldim elime..okudular uflediler vs.,sonra sorulara geldi sira bende ertesi gunku at yarislarinin atlarini verdim:)bi kac at ismi,bi kac numara verdi bende o dogrultuda zengin olucamya butun parayi bu atlara gomdum! sonuc..0..be kardesim allah rizasi icin bi tane soyledigi at gelsin..birak gelmesini,soyledigi atlarda biri kosamadi bile_yaristan cikarildi..he he_bu yuzden bu konu acilip kaybettigim bi dunya parami hatirlatmayin bana:) hic olmazsa kendim yazip kendim kaybediyordum pasa pasa..he he

Çakýl Taþý

Alıntıcakil tasi bi tür ilisyon mu diyorsu ?

siz bana inanmayin..neyse ben daha arastirmaktayim elbet bulurum cevabini.

elbet bulursun xace yeter ki birilerine değil de kendine inan ve güven...