16.07.19/22:26

bizde niye faşist parti yok..

Başlatan darkmoon, 06.09.06/15:23

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sapiens

ALpaslan Turkeş ne manada hiçbirşey yapmadı Müspet mi menfi mi?

Sapiens

İt i İte Kırdartmak istersen ve elinde güç varsa biraz kırdırtırsın şimdi 80 öncesindeki olayların savunusu yapılmamlı veya o nednle birileri suçlanmamalı yeniden İt!! Olmayalım ve başka İtleri ne kıralım ne kendimiz kırdırtalım

Bu sözden sonra ABesle iştigal olacak ama

Yukarıda syaın kozzikin alıntıladığı yazıda camii cemaatine  saldırıldığından bahsediyor
Camii cemaatine saldıran sadce solcular değildi
sağcılarında bu tür eylemleri olmuş idi en önemliside Metin Yukseldir
Ve yine ilginçtir Metin yuksel 1 sene evvel solcularca vurulmuş isabet eden kurşunlar onu öldürmeye yetmemiştir 1 sene sonrada sağcılarca vurulmuş ve bu sefer hayatı son bulmuştur
bu bir örnekti biirleri işlerine gelince yeni it!!! sürüleri oluşturmakta pek mahirler
Ve sürekli yedekte it sürüsü olma adayları vardır onları canlı tutarlar
işlerine yarar diye tam sonlandırmazlar
zamanı geldiğinde bir bakarsaınız karşınzıda o it sürüsü
(it sürüsü derken kimse alınganlık göstermesin  İt i İt e Kırdırtmayla alakalı o ünlü söze nazire yapmaya çalışıyroum

Faşist partimi kurulsun eğer insanlığın faydasına ise
şeriatcı partimi kurulsun gerçekten insanlık bundan fayda bulcaksa
En Hakiki Komünist parti mi Kurulsun faydası olacaksa bu millete
Ama diğerleri gibi iç iktidar kavgalrından geçilmeyecekse
birilerin koltuk aşkına alet olacaksa kuurlmasın yıkılsın hatta
birilerinin çıkarlarına işler çevrilcekse
ihale takibi yapılcaksa
abi bizim yeğen okulu bitirdi ama işsiz denildiğinde adamın oy potansiyeline göre hallederiz denilecekse kurulmasın
Yuhh olsun o

Bir Cetvel hazır layalım sğlama cetveli
Kim hangi kurum bu ülkeye faydalı işler yapıyor
Bu faydalaı işler yapanların kaçı yaptığı bu faydalı işin karşılığını alıyor
Kim yaptığı bu işten katbekatını götürüyor
sorular artırılabilir ama yapalım  bakalım 70 milyonda kaç kişi güvenilir kurum,güvenilir yönetici güvenilir vatndaş

adnan

Alıntı yapılan: KOZZIK - 08.09.06/00:36

neden savunma geregi duydun o zihniyeti.......?

burda bulunma sebebim her fikrin bir arada oldugu ve benim bildiğim tek form
birileri kalkıp sus cahil sen yazma diye forum a yazanları yıldırmak isterse ben de böyle müdahale ederim
ister begen ister begenme saygılı olunmasını istiyorsan saygı duyacaksın saygı duymaz fırsat vermezsen saygı göremezsin
ve bilirsin ki her fikir den alınacak ders vardır ben bu ders için burdayım..

yoksa benim siyasetim olmadıgını en iyi sen bilirsin...

denge

Alıntısağcılarında bu tür eylemleri olmuş idi en önemliside Metin Yukseldir
Ve yine ilginçtir Metin yuksel 1 sene evvel solcularca vurulmuş isabet eden kurşunlar onu öldürmeye yetmemiştir 1 sene sonrada sağcılarca vurulmuş ve bu sefer hayatı son bulmuştur

Sayın Sapiens, gerçekten Metin Yüksel'i sağcılar mı öldürdü? İlk defa duyuyorum bunu.

Sapiens

denge

"Akıncılar teşkilatının ünlü lideri kardeşim Metin Yüksel Cuma namazından sonra Fatih camisinden çıkarken  sağcı  militanlarca avluda şehit edildi"

Vay be, Edip Yüksel'de aynı şeyi söylüyormuş...

Sapiens

kiya

az kaldı, sanırım pek yakında kurulacak bir tane, belki de kurulmuştur bile, o kadar çok parti var ki bu aralar, hangisinin ne dediğini bilmek bir uzmanlık işi. ben şu türkiye müdafa-i hukuk partisi'nden şüpheleniyorum :)

ama onun yanında asıl olarak toplum içinde "gerçek bir faşizm"in tohumları yeşermekte ki, bunun sonuçları pek vahim olabilir.