18.08.19/06:53

Satırlar

Başlatan Anarres, 09.09.04/00:58

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oxmemo

hmm..eti yemek..pişirmeden çiğ çiğ ölürsek ne değişcek ki.. sadece hevesinin anlık hakimiyetine yenik düşmüş bir ceset..ya da değil..farkı ne ki..

olası kendini söylemek..kendini bildiğini iddia ederek söylemek..samimiyetinden şüphe etmeli...şüphe ettiği samimiyetimi belirtebilirsem... hiç bi şey..

oxmemo

bi şey isteme hakkı var mı ki..hiç doyuldu mu ki..evet...fark yok.farkın yokluğu da yok.farkın yokluğunun yokluğu da yok.sadece yok.

samimiyet var,olmalı..ki zaten emir de itaatin samimiyetine bağlı değil mi..olsun..

LiLith

heey I'm here  ;)

zamanında iyi çalışmışım ama, bir başlıklar açmışım ki off ne coşmuş  :mellow:

yazmayı isterdim ama biliyorsun göçebe bir yaşamım var artık, uğraşamıyorum.

bende seni çok özledim, FYM dostum  :ph34r: (bunuda başka bilen yokya neyse)

forumdan çok insan var özlediğim, buz vardı,karga hala var, sonra eylülüm, cerenim, oxmemo delisi... daha şimdi hatırlamadığım birsürü kişide vardır kesin.

pişt baş admin plastik, sanal molotofa bir reklam atmışsın ortalığı karıştırmışsın yine  :2funny:  insan yazdığı yerlere bi dönüp bakar noluyo oralarda diye, oku yazılanları, feci girişmişler  ;D

herkese en nostaljik sevgiler...

lilith/ namı diğer anarres

private1907

bu aralar kaçıp gitmek istiyorum buralardan, kapsama alanı dışı bi yerlere.. kimsenin ulaşmak için çabalamadığı, ulaşsada anlamayacağı bi haldeyim. küsüyorum kendime nedensiz yere. bu gece gözlerimi kapasam ve 1 ay geçmiş olsa.her gözlerimi kapadığımda 1 ay yaşlansam. o zaman kanayan yaralarım düzelirmiydi acaba? hayatımı meşgule alıyorum,bi süre ulaşılamaz durumdayım..

nart.ks

son 48 saatte beynime girip, hem aklımı, hem kalbımı, hemde uykumu sıkıca tutan,hiç bırakmayan,sıkıca saran,sözlerine inandığım sözlerinde yaşadığım gözlerine bakıp orda kaybolduğum büyülendiğim 28 yıl sonra ünlemler virgüller parantezler açan ve asla nokta kullanmayan,bin kelimesine bir anlam,bir kelimesine bin güzellik olan,beni kendi yapan,o ateşi yakan ve hep yakacak olan sesinde huzur duyduğum sen,hoşgeldin bana (kedi) 'kalbim avuçlarının arasında' o senin...

asitikimperia

düşlerin gerçeği olarak hazmedilebilir, pardon, dünyanın gerçeği bu yolda değil.

hayali bir üretim ise de ben pek düş olduğu kanaatinde değilim, nerede ki toz pembe saflıklar, olsa olsa kabus bu..

neyse, bu bir kabus ve yaşamak için hiçbir şeye gerek yok, macuna da fırçaya da, zihnim yaratıyor ve kullandıklarını bir daha kullanmıyor. daha az hatırlıyor daha az acıyorum.

nevropat

O yüzden ben hergün yatmadan önce takma düşlerimi çıkarıyorum.
Ama bazen çok acı veriyor şu lanet olası 20 yaş düşüm...

asitikimperia

yirmi yaş felan fayda etmiyor ki düşlere, yaşınla görmüyorsun, doğduğundan beri sende olanı görüyorsun..

düşlerimiz çocuk, kendimiz çocuk..

nevropat

Zaten hayatın çizgi-filmlerden ve sokakta top oynamaktan çok başka bir şey olduğunu farkettiğim sıralarda süt düşlerim sallanmaya başladı.Ben büyüyünce "Batman" ya da hiç olmazsa "Robin" olmak istiyordum. Sonra Düş doktoru bütün düşlerimi çekti kanatarak ama acıtmadan. Sonra düşsüz kaldım belli bir süre. "Yerine yenileri gelcek, bir daha da hiç dökülmeyecek" dediler. Yeni düşler geldi.Kimisi çürüdü. Kimisine dolgu yapıldı. Kimi düşler sigaradan sarardı. Kimisi kaza sırasında kırldı...
Sonra bir gün hiç düşüm kalmayacağını ve takma düşlerle gezeceğimi düşününce üzülüyorum. Çok tatlı yememeye bakıyorum.

asitikimperia

sen büyümüşsün. büyürken kaybediyorsun demek ki, büyümemek için ağzının olmaması gerekiyor, ya da büyürken kaybetmemek için fazla gülüp düşlerini göstermemek gerek, bir bakış onları farkedip kerpeteni uzatabilir, bu senin saflığından da kaynaklanıyor olabilir tabii. düşlerini niye çektirdin ki? en başta sen izin vermemiş misin? ardı da ip söküğü.. tecrübe ediyorum da, kalsın bir kenarda.