20.07.19/00:53

Satırlar

Başlatan Anarres, 09.09.04/00:58

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarres

Onun öyküsü çoktan bitti aslında ama;
Cebinde kalan üçbeş kuruşla kiraladığı günleri yaşıyor şimdi...

Ömrünü dörtbir yandan çekiştirip uzatmaya çalışırken,
Çok uğraşmış olmalıki yırtıldı ömrü tam ortasından...

some_one

baş parmağıma batan bi aşktı çıktığımda gülizardan.
sadece kanattığını düşünürken gördüğüm kana kana ağladığıydı
bahçeden çıkmak üzere olduğumun farkına vardığımda
aşk kendi ayağıyla geldi yanıma,yanı başıma... :)  

istanbul

bakmak, görmek
cesaret isteyen iş olur
acıları paylaşmak
sevinci paylaşmaktan daha zordur

TF

kuzeys

Zaman bir bilinmezi işater edip usul usul kayıp gidiyor ayaklarımızın altından..
Her yer işgal edilmiş..Gökyüzü girye çalıyor..Mavi yerini karanlığın grimsi tonlarına bırakmış..Tanrıların gayrimeşru çocukları dünyayı ele geçirebilme derdine düşümüş..Ve ben zamnın yitik bir köşesinde.. Kaybolup gidenleri seyrediyorum.kendimle birlikte..

muhammara

Hank seni seviyorum dostum. Bu dünyayı anlayabildiğin için. Yatağına içki şişesiyle girebildiğin için. Ve bize anlattığın için bunları. Biz her ne kadar anlamasak da. Sen doğru olanı yaptın ve mutlu yaşadın.

Diyojen

Başbaşa kaldılar kadavralar birbirlerinin uykusuyla geride çoğalırken iğne ve açı  :P  

Diyojen

Sen bir Tanrica olmalisin..Olmpys da yasamak istemiyor ve nuhun gemisinde batmasini istemiyorsun kedilerin.

Navaholarin buyuk sefi demisti zaten BUNLAR CILDIRMIS olmali..evet cildirdin ama eskiden bunlar bu kadar mantikliydi artik.Navaholarin buyuk sefide anlamiyor deli oluyorlar Bakir Tanrilar.  ;)  

Diyojen

26.10.04/03:18 #47 Son düzenlenme: 26.10.04/03:18 Diyojen
Hicligimi sunyrum size
Ben hic Hicsiz kalmadim
Hiclerim hep yanimda
ve seni Hic bir seye degismedim ama...

muhammara

Doğdum. 1983 yılının ağustos ayında. Sabaha karşı altıda. Bu yüzden nefret ediyorum sabahlardan.  

muhammara

Varmayı düşündüğüm noktaya vardığımda başka bir noktayı tarayacak gözlerim.
O noktaya vardığımda ölmezsem kendimi öldüreceğim. Çünkü varılan noktaların hepsi aslında boşa harcanmış bir hayatın toplamı olacaktır ve harcanmış hayatımı geri almak için yeni bir nokta arayacak gözlerim. Ve bu harcanmış hayatı geri almaya çalışırken kendimi öldürmeyi unutacağım. Bir sonraki anda buluşmak üzere elveda geçmiş...