25.08.19/19:53

telepati

Başlatan fatih, 10.09.04/16:24

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fatih

telepati icin ne diyorsunuz?
amerikada uzun calismalar sonucu telepatiyle ilgili deney yapmak uzere 2 kisiden biri ulkedeki denizuslerinden birinde kaliyor,digeride bir denizaltiyla hintokyanusunun bilmem kac metre derinligine goturuluyor..saati gelince 2 side ayni anda sekil cizmeye basliyorlar,daha sonra o kagitlar karsilastirildiginda hayret verici sekilde birbirine benzedigi goruluyor_o resimleri okudugum dergide bende gormustum_

Narcotic

Duyular Dışı Algılamalarımız'ı içinde en fazla bilineni ve en yaygın olanıdır. Halk arasında "Altıncı Duyu" adı verilen bu telepati yeteneğimizden biz fark etsek de fark etmesek de yararlanırız. Az ya da çok hepimizde olan bir yetenektir. Ancak bazılarımızda bu yeteneğin, diğer insanlara nazaran çok daha gelişmiş bir durumda olduğu görülmektedir. Pratik çalışmalarla en kolay geliştirilebilecek olan yeteneklerimizin de başında yer alır.

Anarres

Olduğu söylenen; gösterilemeyen; oluşumu açıklanamayan; yinede inanılmaya devam eden....

Ruler of the Ruins

20.07.06/01:50 #3 Son düzenlenme: 20.07.06/02:26 Ruler of the Ruins
Geçenlerde National-Geographic te bir belgesel vardı.. Telapatiyle ilgili 2 çok net deney yaptılar..

Bir anne kız farklı odalarda tutuluyor, bu arada ikisine de beyinlerindeki aktiviteyi ölçen cihazlar baglanıyor, anneye santranç tahtası benzeri, ortasındada siyah bir top olan, siyah beyaz bir görüntü gösteriliyor monitörden, ve her 100 milisaniyede bir resmin renkleri ters çevriliyor (siyah->beyaz, beyaz->siyah). Bu uyarıcı etki annede oldugu gibi kızındada aynen çıkıyor, yani kız annenin sinirsel degişimini birebir taklit ediyor görüntüleri hiç görmedigi halde..

Gene 2 denek var, 2 side çok rahat koltuklara oturtuluyor, nerdeyse uyuyacak kadar rahatlattırılıyor denekler. Sonra birinci denege rastgele görüntülerden oluşan kayıtlar izlettiriyorlar. 2. denekte diger odada uyur pozisyonda diger denege odaklanmaya çalışıyor. Ve tv de onun gördügü görüntülerin çok benzerlerini anlatmayı başarıyor.

Ruler of the Ruins

birde bazı ikizlerin birbirleriyle telepati kurabildigine yada çekilen bir acının diger ikiz tarafından da hissedilebildigine dair rivayetler var..

denge

İlk mesajında anlattıkların gerçekten çok ilginç Ruler.

...σzαη...

AlıntıGene 2 denek var
denek ne yahu....? türkce de varmi harbiden böyle bir kelime..........?

asaf

ben mi buldum, yoksa eskiden duyduğum bişey mi bilmiyorum da:

telepati: seks hizmeti veren kedi, köpek ... vs :)

Amon

Alıntı yapılan: Ruler of the Ruins - 20.07.06/02:29
birde bazı ikizlerin birbirleriyle telepati kurabildigine yada çekilen bir acının diger ikiz tarafından da hissedilebildigine dair rivayetler var..

ikizlerin, sk sk ayni ruyalari gordugunu duymustum. benim el ilgincime giden buydu.

Alıntı yapılan: asaf - 07.02.07/10:19
ben mi buldum, yoksa eskiden duyduğum bişey mi bilmiyorum da:

telepati: seks hizmeti veren kedi, köpek ... vs :)

ilk kez ciddi birsey yazacagini sanmistim. ama gene gulumseterek bitirtdin mesaji.

asaf

gülmeye ihtiyacımız var hamlet, fena mı :)