17.08.19/17:02

telepati

Başlatan fatih, 10.09.04/16:24

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nisan

Beynin bir sekilde tamamen bosaltilip, sadece bir noktaya kanalize olmasindan baska birsey degil...

darknessworld

telapati bazı kişilerde çok gelişmiş,istem dısı olan bir olgudur diye düsünüyorum...konsantire oldugumuz zaman o kişinin düsüncelerini okuyabildigimi  gördügüm cok olmustur,şaşırtıcı bi şekilde karşımdaki medyum sanıyor beni:)

son tango

bende hakketten fazlası ile var ..hissederim abicim ..

sina

Bende  de yogun oluyor bazen ama adamına gore degısıyor sanki...yada ben odaklanmak ıstedıgım kısılerde yogunlasıp oyle belırlıyorum...iddalı degılım tesekkur ederım: )

son tango

evet,adamına göre tabii..adamı değilse telepatiye de gerek yok..hatta o adama da.. ;)

sina

hatta o adama da..  kısmını tuttum gerısını koyver gıtsın: )

LegendofAnatolia

telepati yeteneği her insanda vardır. biraz Spiritüaliteyle sivriltirseniz bunu empati boyutuna da taşıyıp çevrenize faydalı bile olabilirsiniz.

...σzαη...

ne zaman birine telefon acacak olsam o beni arar ve bu öyle fazla olur ki,telefonlarimiz sürekli mesgule düstügünden neredeyse birbirimizi aramaktan vageceriz ...

örnek :

ben ararim,mesgul.
beklerim geri arasin diye,aramaz.
yine ararim ve yine mesgul.
1 saat sonra yine denerim,yine o da beni ararken konusamaz olur ve en sonunda vazgeceriz.

bu harbiden böyle olup duruyo bana ...

telepati bu mu ....

akrepv

Telepati Nedir?

Telepati, düşünceler arasında doğrudan doğruya bağlantı kurulması, iki zihin veya ruh arasında imaj, fikir, sembol tarzında ortaya çıkan etki alış verişidir. Bilinen duyular, ya da herhangi bir araç kullanmaksızın, her türden düşünce ve duygunun zihinden zihine gönderilip, alınması tarzında yapılan bir haberleşmedir.
*******************************************************************************************

Bu tanım bana ait değil, nette yaptığım araştırmada genel kanı bu şekilde bir tanımlama yapılıyor telepati hakkında. Ancak ben bilimsel bir metottan bahsetmek istiyorum, birkaç sene evvel tv de görmüştüm ve sonra bir gazete de okudum aynı haberi yanılmıyorsam Amerikalı bilim adamları bir kişinin kafasına bazı elektrotlar takarak sadece düşünce gücü sayesinde bir bilgisayarı açmasını ve onu yönetmesini sağlamışlardı, tabii buna telepati denebilirmi bilemiyorum çünkü canlı bir kişinin cansız bir maddeyi yönlendirmesi bu sonuçta, belki olsa olsa bir telekinezi olayıda olabilir bu, ama sonuç itibarı ile düşünce gücünün doğrulanması yada yeni bir bio enerjik güç olarak ele alınmasını düşündürecek kadar önemli bir deney