23.05.19/07:08

Neden tüm teröristler Müslüman'?

Başlatan torq, 29.10.06/22:17

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gostragon

müslümanlar teröristce peki ABD ve batı o kadar masum insanın kanını emiyor. ve hala siz müslümanlar katil ve  müslümanlar terörist diyorsunuz.  kime ne yaptıki terörist olsun.

VixEn

gazete bır haber okudum dün . Lost dızısınde buyuk Şok ! başlıklı . Haber ıcerıgınde ıse kısaca Lost dızısının bır karakterı terorıstle karsılasır ve ona Ingılızce bılıyor musun dıye ! sorar .. Cevap alamaz. Ardından Turkce bılıyor musun dıye sorar .. Gercı bılınmez eger terorıst Evet bılıyorum dese o karakter Turkce konusabılecek mı .. Neyse bu degıl mesele . Tum terorıstler Musluman mı bılmıyorum . Ama dunya tum terorıstlerı TURK olarak bılıyor .. Bu kesın .

Sapiens

Bay blöf  sizde benim gibi et yiyorsunuz  
ve sizin gibi et yiyebilen ben otçul düşmanı olurken siz koyungillerden oluyrosunzu naısl oluyor

Karşımda ki bir vejeteryen olsa vegan olsa diyeceğim ki haklı

deveyi hamuduyla götür yaaşsın deve hakalrı de yuh yahu

Teörist diye adlandırabilceğimiz müslümanalr vardır

PKK terör örgütüdür  he rne kadar marskzsit olsalard aislam coğrafyasındadfır
dev sol terös örgütüdür  islam coğrafyasındandır ismleri ali mehmet hüsey,indir
el kaide terör örgütüdürü
taliban terör örgütüdür
Hizbullah Tr   terör örgütüdür
Ergenokon terör örgütüdür

bu demek değidlri ki tüm terör örgütleri  müslümandır ve müslümanalrca kurulrlmaktadır siz chuck norris filimelrin fazlasıyla etsikinsde klamışsınız snaıırm

Unabomber
Chakal(her ne kadar yakalandıktan sonra müslüman olduğuna dair iddialar yapıldıysada eylemelrini yaptığında müslküman değildi)
ira
eta
yunansitanın örgütü vardı 17 kasımdı sanıırm
asala
neo naziler
sırp çetniklerinide sayacağız
israil devleti
abd
tupac amaru
nlzn miydi meksikalı olanın adı

daha onalrca sayılabilri google da araştırm yapılabilri bu konuda  bu saydıkalrımın hepsini  terör örgütü kabul ednelerde çıkar bir kısmını ayıranda  
ama birielrince bunalr teörör örgütü olarak anılabilmektedir   1919 da kuvayı milliye hareketide ingilziler için teörrö örgütü değilmidir

Bir millete duyduğunuz kin sizi hakszıca davranmak zurumudna bırkamasın
Uyarı: Siz mesajınızı yazarken 3 yeni mesaj daha gönderildi. İsterseniz gönderilen mesajı okuyun.

sayın wixen seyrettişm o bölümü lostun son bölümündeydi sanırım   ötekielrin ldierinin geleceketki olayalrını gösterirken tunus çölünde iki tana tuarge geliyro  buna teslim olamsnı söylüyrolar bu önce ingilzice biliyromsunzu diyros sonra bir kaç dilde daha sordukuyro bıunalrdan birindede Turkçe kouşebiliyromusnuz diyro

VixEn

Tamam bu bırseyı degıstırmez . Sadece tum terorıstlerın Turk olmadıgını dusunduklerını ogrenmıs olduk . Ama hala Turklerın Terorıst oldugunu dusunduklerı bır gercek ...

gzgn

Alıntı yapılan: VixEn - 29.04.08/16:36
gazete bır haber okudum dün . Lost dızısınde buyuk Şok ! başlıklı . Haber ıcerıgınde ıse kısaca Lost dızısının bır karakterı terorıstle karsılasır ve ona Ingılızce bılıyor musun dıye ! sorar .. Cevap alamaz. Ardından Turkce bılıyor musun dıye sorar .. Gercı bılınmez eger terorıst Evet bılıyorum dese o karakter Turkce konusabılecek mı .. Neyse bu degıl mesele . Tum terorıstler Musluman mı bılmıyorum . Ama dunya tum terorıstlerı TURK olarak bılıyor .. Bu kesın .

[yt=425,350]rLXfLOL7kb4[/yt]
turkce biliyor musunuz ? 

muhakara

çünkü zaten terörizm islamiyetin yoğun emirlerinden biridir. dolayısıyla terörist olmayan müslüman olamaz zaten ve gerçek müslümanlar teröristlerdir. diğerleri ise müslüman olduğunu sananlar!

VixEn

Terorıstler Allahın ısmını anarak öldürdükleri için Musluman mı sayılıyorlar ? Ya da hangı emırınde varmıs masumu katletmek ?Islamın şartlarına Terorıst olmak tamı katıldı yoksa ?  Bence terorıst olan Kendıne Musluman dıyemez . Musluman olan Terorıst olamaz .

muhakara

Alıntı yapılan: ...σzαη... - 29.04.08/21:18
bi de adam olanlar vardir ve kendini adamdan sayanlar ....

bkz bi üst katta ki agzi dolu arkadas yani muhahahahahakara.... eki eki ....

dimiiiiiii ..... :D

(simdi adam bi de derin bi laf ettide ben anlamadimsa cok aptal bi duruma gelmis olurum  o da ayri mevzuuu ... )

düşünebildiği sanmaya, adamlığı düşündüğünü sananlarca(!) sorgulanmayı tercih edenlere ne dersin?

önce oku...

Sapiens

http://ademmm.deviantart.com/art/Potansiyel-Terorist-84260441
sayın vixen bana göre de benden başka müslüman yok dünyada hatta insna bile yok bile der biri çıkıp