25.08.19/19:50

demin tarot baktırdım...ben

Başlatan data_grrr, 15.01.07/00:40

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

data_grrr

sırf oyun olsun diye filan deniyek demiştik, ama çok ilginç geldi..
çeşitli zamanlara göre(geçmiş gelecek) seçilen kartlar sanki özellikle o zamanı ve beni anlatır gibiydi birebir..(hatta burcumu dahi bildi)
yuh dedim yani.. tesadüfen diğer kartlar gelse kesinlikle doğru olmazdı durum yani.. ama kartlar kendi aralarında bile ilişkiliydi açıklamalarıyla..
hala şüpheliyim ama enteresan..

asaf

sen böyle diyosan baktıracam valla data! :)

darknessworld

ayda bir gider baktırırım ben,yer de tavsiye edebilirim:))) 

son tango

et bakalım nasıl olcek..

son tango

olm,millet biriyle başedemezkene,sen 3-4 belaya bulaşırsan tam sıçmış olursun..sölemedi deme :P

son tango

tarotta hile yapıolıo mu abi? :)

darknessworld

istanbuldaysanız eğer,taksimde,melekler kahvesine bir ugrayın derim... :ph34r:

ruhumyok

müthiş ya süper bir linkti yada denk geldi ve bu kadar doğru tahmin şaşırdım doğrusu

private1907

bende gittim melekler kahvesine bi kaç defa,ama ordaki tüm elemanlar iyi deil. bi kaçı ii bakıo.faldan bi haber gençler para kazansınlar die atıolar kafalarına göre bi kaç laf,çıkıolar işin içinden. o sokakta bir istanbul kahvesi var,orası da tarotta iyi. ama dediğim gibi herkes iyi bakamıo,bakansa iyi çıkarıo.

Uyarı: Siz mesajınızı yazarken yeni bir mesaj daha gönderildi. İsterseniz gönderilen mesajı okuyun.

ruhumyok bende ordan bakıorm kendime arada bi, geneli çıkıo ;)
hatta bi tane daha tarot başlığı vardı burda, oraya vermiştim linkini..

ruhumyok

bi daha yollarmısın linki bulamadımda

son tango

ulan kuzey,nie öle bi link verdin? kılıçdokuzlusundan nefret ettim ..sıçacakmışım yakında..

LegendofAnatolia

Ben bu konudan anlayan arkadaşları kızdırmak istemem. Kahve falında falan olduğu gibi bunda da çok yetenekli arkadaşlar var. Ama Tarot yapıyosanız bari uyduruk çingene Tarotu falan olsun. Çünkü çoğunun üstünde bir sürü sembolizm kullanılmış bunların kökeni de Majik falan olabiliyor. Lüzümsuz enerji.

Fal benim birdiğim hayvan organlarından kuşların uçuşundan bile bakılabiliyor. Muhabet için uğraşan bence kahve falı baktırsın.