25.06.19/02:10

bu ülkede kimler kafanıza sıkar ?

Başlatan deniz, 28.02.07/19:02

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deniz

dünyada ve türkiye de masum ve haklı görünümlü yüzlerce ideoloji taraftarları gün olur kafanıza sıkmakla tehdit ederler hatta bunu da yaparlar..

bunun örneklerini çok gördük ve görüyoruz... görmeye de devam edeceğiz..

kimlerin kafanıza sıkacağından korkarsınız ?
bu korkunuzun gereği olarak neler yapıyorsunuz ??

Amon

Alıntıkimlerin kafanıza sıkacağından korkarsınız ?
bu korkunuzun gereği olarak neler yapıyorsunuz ??

bana hickimsenin bunu yapamayacagini dusunuyorum.
elbette bunu yapacak cesarette (aptal cesareti) bircok kisi vardir. ama bunu becerebileceklerini sanmam.

Alıntıbu korkunuzun gereği olarak neler yapıyorsunuz ??

yapilmasi gerekli olanlari korktugumda zaten yaparim. o zamana kadar rahatim. kendime guvenim yetiyor.

asaf

valla homofobikler kafama sıkabilir.. o iyi ihtimal tabi, daha neler yapabilirler.. ayy düşünmek bile istemiyorum  :0 (19):

Amon

Alıntı yapılan: asaf - 28.02.07/22:15
valla homofobikler kafama sıkabilir.. o iyi ihtimal tabi, daha neler yapabilirler.. ayy düşünmek bile istemiyorum  :0 (19):

herkesin dusmanlari vardir. gaylerde heteroseksuelllerin kafasina skar belki.
merak etme. ben seni korurum :)

data_grrr

amerikada birinin siz onu trafikte sinirlendirdiniz diye silahla vurması daha normaldir diyordu bir psikolog bir kitabında..
ne kadar doğru bu?..

asya

kendim dahil, bu ülkede herkes her an bir cinnet geçirip kafama sıkabilir gibi geliyor bana.

asaf

ben kafana sıkmam asyacım..  topuğa çalışıyorum :P

asya

aman asafcım yapma etme, benim kafama sık daha iyi. ayağımı zaten kırıp duruyorum, hala düzelmiş değil, bari sen yapma. :)

asaf

ah canıım ben onu bilmiyordum yahu ??? neyse geçmiş olsun, bi daha kırma ayağının sıkarım yoksa topuğuna haa :P

kiya

avrupa birliği ülkelerinde dağıtılan ülkemize yönelik turizm broşüründe aynen şu ifadeler yer alıyor:

bu ülkede herkes kafanızı s.kebilir ve bazıları da kafanıza sıkabilir. tetikte olsanız iyi olur. :)

MeNaR

ben ne çekiyorsam reislerden çekiyorum. nasıl oluyorsa hep onun masasına oturuyorum... sonra bi adamı gelip reisin masasından kalkar mısın diyor... ben inat edecem ya ne reisi diyorum. sonra bana biz bayanlarla tartışmıyoruz diyor. ama eninde sonunda benim ölümüm onların kurşunuyla olacak galiba... (allahtan okul bitmek üzere) :)

deniz

hehe iyi ki bir reisin masasına oturmuyorum..

onlar maalesef erkeklerle tartışıyorlar :D

MeNaR

walla tam bana göre bela çekiyorum resmen...
yanımdaki arkadaşlarım kaçırmasalar "nasıl olsa benimle tartışmıyorlar yanımdaki erkekler korksun" diye ben bi güzel kavga ederdim orda...

son tango

kadının güzelim mantığı..olayı sen cıkar,yanındaki erkeklere belayı bulsun..ne güsel dimi? :)

MeNaR

ne yalan söylim en çok bu yönümüzü seviyorum :)

son tango

MeNaR

bak forma üye olduğumdan beri ilk defa aynı şeyi düşünüyoruz...bencede ii yapıyorum :)

son tango

aa,öle mi? bak şu talihsizliğe :) haa,avatarını sevmedim,ama öncekinden ii tabi :)

MeNaR

bunun nesi var be taktınız çok mu önemli :)
alla alla ya bulamıyom işte :(
gelmeyin üstüme...
yani b.sayar acemisi bi insan ancak bu kadar ezilir...

son tango

aslında simetriye aşıksan,bırak kalsın :)

deniz

menar reisin koltuğu böyle bir şey miydi ?

MeNaR

yooo aşık ola ola simetriyemi olacam :)
bu varmış hazırda alıyım bari dedim...
böyle olsa kalkar mıydım :) ne kadar sıkarlarsa sıksınlar yapışırdım

son tango

asaf

olum tango az değilsin sen yahu :D

MeNaR

o ne be? :)
walla benim çek-yat daha iyiymiş yinede saol

kýzýl_gül

:))))güldürdün beni abi yaa tuzlıyımda kokma hemi abi:))

son tango

bende bi arp vardı,harp zamanı almıştım,sene 45..baktım çalamıom,gittim koltuk yaptım,zor zamanlarda lazım olur die..ama madem çek-yat ın var,göndermiim,sen seninkinde yat,hatta çekmeden yat :)
kızıl,bunu sana gönderiim,boşver menarı,anlamını bile bilmediğimiz nikli birine çoktu zaten :)

MeNaR

heeeeeeee.. öle tabi manevi değeri vardır onun... kıyamam ben onu almaya.. (neme lazım bit falan vardır)

son tango

oldu,bi biti eksikti,ama senin için tamamlarız,kalbini serin tut :)

MeNaR

ya war ya sen bu gece benim için ne çok şey yaptın gözlerim yaşardı...
yapma böyle duygusal insanım ben :)

kýzýl_gül

son tango

olay budur :) sora bi tane de yanına şey göndericem,puf gibi bişi,ama adını unuttum..

Aspirin

adam öldürme,adam kaçırma,yaralama vs.bu yetkileri kendisinde gören,bu yetkiler görevi dahiline giren herkes,hiç uğruna bile olsa,kafama veya nice kafalara sıkar