17.08.19/17:02

İnsanların birbirlerini yanlış anlamaları...

Başlatan blok, 21.04.07/13:27

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

depresif

kimileri tam tersini iddia etsede, yanlış anlaşılmak hiç anlaşılmamaktan iyi. yanlış bile olsa seni anlayan biri var karşında. anlamlara,anlamalara bu kadar hasret kaldık işte. bırak seni yanlış anlasın.. yeterki dogruyu anlatacak lüksün olsun...

güneþinkýzý

SÖylediğiniz, DUyduğu ve ANladığı

üçlüsü bir araya gelirse sorun yok.hani blok 1/9 ihtimali çıkarmış ya konuyu açarken, buna karşılık ben de böyle bir değerlendirme yaptım.3/9 u yakalayabilme ihtimali herzaman vardırrrrr :)

kýrdýmlebbes

Sürekli yanlış anlamaya meyilliler için kaygılanıyoruz ama onlar bizim için hiç kaygılanmıyorlar, ya da yanlış nedenlerden ötürü kaygılanıyorlar.

"charles bukowski"

flzf

hey ihtimaller yanlış hesaplanmış bizden 6 ihtimal çıkışı var karşıdakinin de 3 işleme ihtimali bu durumda 18 farklı ihtimal çıkar yani yaklaşık olarak %5,5 anlaşabilme ihtimali tabi veriler doğruysa :)

son tango

dedim ya..beni bi tek sen anladın,sende yanlış anladın

depresif

len tango bı cevap yazabılen senmıssın. ele gecırmıssın forumu len :P

son tango

napiim kıs.suç bende diil,yazmayalarda ..

asya

Alıntı yapılan: blok - 22.04.07/22:52
Asya, en azından yanlış anlama oluyor muymuş, olmuyor muymuş bunu göstermenin mutluluğunu yaşadım.Bir de senin söylemin bir önceki arkadaşın mesajıyla örtüşünce olanlar oldu...

Önemli değil sevgili blok, anlamaya çalışmak ya da yanlış anladığını anlamak ve dile getirebilmek herkesin yapabildiği bir şey değil. Bunu yapabildiğini göstermiş oluyorsun böylece bize... Ne mutlu sana ve arkadaşım olduğun için bana! :)

Bu arada nerelerdesin?

wiseman

Alıntı yapılan: blok - 21.04.07/20:26
salmanyus
herhalde sen beni yanlış anladın. Ben sadece en az yanlış anlama ihtimalinden söz ederken 9 tane ortaya koydum. bunun üst sınırını düşünemiyorum bile.

Düşündüğünüz ; söylemek istediğiniz ; söylediğinizi sandığınız...

Söylediğiniz ; karşınızdakinin duymak istediği ; duyduğu...

Anlamak istediği ; anladığını sandığı ; anladığı...

Dolayısıyla insanların birbirini yanlış anlaması için en az 9 ihtimal vardır...

bunların hepsinin bir kişide olduğu ile ilgili hiç birşey duymadım..
geriye 3 kalıyor söylediğiniz ,duyduğu ve anladığı..
bunlarda oluyorsa zaten insan hastadır uykusuzdur falan :D
diğerleri tilkiliktir. oda anlamamaya gelmez anlyor ama işine gelmiyor olur.

yeni raký