25.06.19/02:13

bir insanın asker olduğunu nasıl anlarsınız ?

Başlatan deniz, 29.04.07/11:48

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deniz

neyseki askerlerin bir kısmı üniforma giyiyor da kimliklerini biliyor ve ne yapıp edeceklerini az çok tahmin edebiliyoruz.

ama bir de diğer bir kısmı var ki takım elbise ile dolaşıp, politikada, bürokraside, medyada ve hukuk için çalışırlar ...

bir insanın asker olup olmadığı nasıl anlaşılır ??

denge

Konuştuğu zaman sabit fikirliliğinden...

asya

enlemesine keser, halka sayısına göre yaşını bulurum. ;)

ötesi zaten oturşundan, yürüyüşüne, bakışından konuşmasına kadar kendini çabucak ele verir...

prensesistar

valla ben durusundan anlıyorum
bıde alısverıs merkezlerınde eslerıne bakıs ve bagrıslarından
anlıyorum bıde cocukalr babalarını ellerınden tutarken temkınlıler ordanda cıkıyor

Clockwork Avian

Duruşlarından genelde.
Alıntı yapılan: prensesistar - 29.04.07/13:19
valla ben durusundan anlıyorum
bıde alısverıs merkezlerınde eslerıne bakıs ve bagrıslarından
anlıyorum bıde cocukalr babalarını ellerınden tutarken temkınlıler ordanda cıkıyor

Eşine bağıran ya da kötü davranan her tsk personelini direk şikayet edebilirsiniz. Neden tereddüt ettiniz?

son tango

hmm??

kinaye mi var? eğer öyleyse,bi dolu sallayacak cümleler türetebiliriz,yok diil,gercekten merak varsa,bununla da ilgili cümleler çok..önce durumu anlamak istedim..

everlasting..

Hayatını korumakla görevli olmasından ve bunu yaparken "yan gelip yatmasının" mümkün olmamasından anlayabilirsin belki.. bilmem?

ateþ hýrsýzý

Politikayı ve politikacıları hiza istikamete getirmek istemesinden, sosyal olaylara; "bir ikisini taksimde sallandıracaksın bak bir daha yapıyorlarmı" basitliğinde yaklaşmasından, toplumsal doku içinde farklı düşünen kişi ve kesimleri dost kırmızı kuvvetler ve düşman mavi kuvvetler ikilemi içinde algılamasından, kendisi gibi düşünmeyenleri vatan haini ve yabancı mihrakların ajanı olarak değerlendirmesinden bir de ense traşından anlarım.   :kedi:     

asaf

son tango

bugün sizi asaf a çok aşık gördüm sayın asyacım..bu kaçıncı başparmağınız yukarı kalkan asaf için? :)

asya

aman ben almiim... hepiniz peşindesiniz çocuğun, sizinle yarışamam... :P

asaf okumadıklarım listemi birkaç saatte doldurmuş olduğu için ister istemez yanıtlarım da üstüste geldi tangocum...anladın  sen?

asaf

şşş noluyor burda?! tango utan artık, bari anılarımıza saygı duy hain şey.. bi peşkeş çekmediğin kalmıştı beni ki ben artık senin ekis aşkınım bunu da unutma :P