20.07.19/00:48

Bir Aşk Yarası!!!

Başlatan niobe, 12.05.07/20:31

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

niobe

Seni çok özlediğim anlar oluyor ve bu özlemleri yıkmak için sana çok kızdığım anlarda...Bana yaptığın haksızlıkları tazeliyorum aklımda sırf sana yeniden dönmemek için...Sırf tekrardan 5 günün ardından fırtınayla sürükleneceğimizi bildiğim için kulaklarımı sesine hasret bırakıyorum...Her yeni aşk için soyunduğumda 'o gerçekten içinde olsaydı şimdi burda olmazdın' diye telkinliyorum kendimi...
Ve nedense her yeni tende seni arıyorum...Kimsenin denizi seninki kadar berrak değil...Kimse kırbaç vuramıyor ruhuma,yaşamalısın diye...Kimse gizemiyle doldurmamıyor boşluklarımı...
Ve bir gece daha sona eriyor...Güneş ışığı penceremden süzülürken sende yavaş yavaş çekiliyorsun odamdan...
beni özlediğin her ana yenisini katarak yaşayıp bi çığ gibi büyüttün uzaklıkları...dönmenin bedelini ödemeye razıydım halbuki ama hatırlamaksa seni durduran kal orda hatırlamaksa kendine güven veren adım atma buralara...hasretin iki yönü vardı senden yana savrulan 5 gün gelip yıllara vurdu benim kıyılarımda sen gün diye nitelendirdiğinde bu sevdayı ben senelere fatura kestim içimde...aynı yerde olmadan sevemeyeceksem seni başkasının yanındayken hissetmeyeceksem seni sadece bedense yaşadığım sevgiye kelime derim sadece şuan burdaysam sende orda şuan burda ayrı uçurumlardaysak ben orda olmadığımdan sen burda olmadığından değil orta noktayı bulamadığımızdan ...tenlermi çözecek sanki tenlerdemi yaşatacaksın anıları başka dokunuşlarmı unutturacak elimle yüreğinin yaşını sildiğimi...hiç kimse sen değil hiç kimse senin kadar canım öte can değil derdin ya ayrı da olsak ispat gerektirmezmiş baksana kimse olamadıki sen gibi ben gibi olsunlar sana ...gecelerde doldum gönlüne karanlıklarda paylaştım kanayan yaralarını çiziklerine ben dokundum sabah olmadan güneş değildi tek çare ben varsam teninde şimdi bırak doğsun güneş ikimizin yerine ...!!!

denge

senden önce senden sonra
senden önce senden sonra
daha kaç vücut gerek bana benşm seni unutmama...

bu şarkıyı hatırlattı yazın, hoşgeldin bu arada. :)

niobe

Eğer güneşin doğmasına izin veririsem ikimizin birden üstüne,karanlık odam aydınlanır...Bitmemiş onlarca mektubumu görürsün adresinde yüreğin yazılı...Sence aşk 3 harfli derin bir denizdi,bence aşk ete geçirelecek 2 vahşi pençeydi...Gitmeliydim çünkü ben ölüyordum...Gitmeliydik çünkü ben ölüyordum...Tenim kuruyordu,verdiklerin yetmiyordu..Delice bir tutku iklimi kaplamıştı topraklarımı,sen ne kadar da açsan kapaklarını barajında ki su yetmiyordu...Geceler kısaydı,geceler uykusuzdu seninle ve bana göre ben hep aynı günü yaşıyordum artık seninle...Gün atmıyordu ötekine uyku girmeden gözüme...Ve ben uyuyamıyordum...Çünkü ben ölüyordum...

asitikimperia

Sakın cahilin yanına
Varma gönül demedim mi?
Müşkül olsa da halini
Sorma gönül demedim mi?
Ben sana söylemedim mi?

Aç gezer ol tokçasına
Muhannetin akçasına
Namussuzun bahçasına
Girme gönül demedim mi?

İpeği düşürdün aşka
Görmeseydim seni keşke
Kendi kusurundan başka
Görme gönül demedim mi?
Ben sana söylemedim mi?

İpek * Yaşar Kurt

o günleri hatırlayınca aklıma geldi :)

niobe

izin vermesende güneş duracakmı sanırsın nasıl kaçanılmazdıysa yolları ayırmak güneşte öyle dinlemez yakar geçer bazılarını derinden bazıları geriden...
gözlerin gibiyse yazdıkların adresi yüreğime yazılıya bu adreste yaşatıklarından sonra bir yürek kaldımı sanırsın.verdiğin her acı bir eşyayı topladı bu adreste kendi bedenime bile yabancı düşürdün o bile adresini beğenemez oldu ...gönder mektuplarını gelsin aynı iklimde terk edilmiş bir bedende sözcükler anlam bulacakmı sanırsın ....
izleri kaldı işte tenimde tenimde sanmıştım sadece yüreğim sildi attı beni bir kalemde ...denizdi aşk benim için sonsuzdu derindi her metresinde vurgun yeme ihtimalini yaşayarak daldığım ne kadar sığmışsınki 1 metrede vurdun attın beni kilometrelerce öteye...
tabiki gitmeliydik biz bu sevgi haritasında senin adına kurduk bu krallığı...gitmeliydik sen ölememeliydin sen yaşamalıydın bana rağmen sana rağmen sevgiye aşka rağmen güzel olarak anlatılacak ne varsa senin yaşaman için ezilip geçilebilirdi alaşağı edilip ayaklar altına alınabilirdi bütün değerler sırf sen yaşa diye...
sana yetemez olduğumu anlamak uzun sürmedi zaten bakışların adres değiştirdi önce dokunuşların sertleşti kelimelerin artık bir ok gibi yüreğimi deldi...anlamadımmı sanırsın çoraklaştığını anladım sevgiyi ne kadar savurduysam sana ne kadar savurgan davrandıysam kendimi tüketmek adına kalmayınca tek bir kaynak daha anladım o zaman...
günlerde kar etmiyordu sana yazmıştın bir kere aklına sen ölüyordun ve sen yaşa diye geceler kararmaktan güneş doğmaktan vazgeçmeliydi düşünüyordum fark etmen çokmu sürecek acaba bu dünyada sana uyan tek doğa benimkiydi...

asitikimperia

Yarim kaldi
Sende kalsin, kalsin yarim
Tadin kaldi
Bende kalsin, bende tadin
Bir daha dokunursan
Bir kez daha bana, dokunursan
Karisiriz
Karisir dünLe yarin
Bizi üzen neyse burda bitsin

Yarim kaldi
Sende kalsin, kalsin yarim
Tadin kaldi
Bende kalsin, bende tadin
Bir daha dokunursan
Bir kez daha bana dokunursan
Karisiriz
Karisir dünLe yarin

Vega * Tadın Kaldı

:)

son tango

hmm?

vega, bu şarkıda ''karışmak'' ile neyi kasdedio acaba? :)

niobe

Hep suçu sana atmak isterdim,içimdeki çürük kalbin sebebini...'Sen gittikten sonra ben..'diye söylenebilmek isterdim.Ama sen gitmedin,giden bendim...
Giden bendim ve inadına sanki,bu ilişkinin tüm hüzün molekülleri kalbimi çekirdek sanmış,çevremişlerdi etrafını...
Ben gittikten sonra,inan bende benden gittim...
Göç veren kalbim değildi sadece.Ruhumda valizini hazırlamış son adımını eşiğimden çekmişti sana veda ettiğim o gecede...
Gözlerim bana inat gerçekleri daha koyu renge bulayıp yolluyordu beynime...Ve gerçekler gözüme sanki gözümde kedi dirseği var gibi batıyordu...Ve hiç bir koca karı tesellisi azaltmıyordu acımı...
Derin,boş bir vadiye su doldurmak gibiydi beni sevmen.Yüreğime hiç birşey yetmiyordu.Sen elindeki kovalarca sevgiyi akıttıkça kalbime,o,havuz problemi misali alttaki musluktan boşlatıyordu.
Zamanla seni de yordu beni sevmek...Beni yorduğu gibi beni anlamaya çalışmak..
Hayat bazen labirent gibi geliyordu.Sonumuz gelmeden sonumuzu bulmaya çalıştığımız...Bazense okyanusun tam göbeği gibi...Dört yanın su ve nereye yüzeceğini bilmiyorsun gecenin lacivert bir çarşafa dönüştürdüğü suda..Bu sefer 'yüreğinin götürdüğü yere git' formülü de işe yaramıyor.Çünkü o an yüreğin sadece kan pompalıyor bedenine yaşayabilesin diye...Teslim olup bırakıyorsun kendini suya,boğulmak için ama dibe vurup tekrardan çıkıyorsun yüzeye ve o zaman ilk kez lanet okuyorsun suyun kaldırma kuvvetine...

denge

kapımı çaldın... kim o dedim...benim dedin...defol dedim... kim o dediğimde "senim" dediğinde gel bana... :P

niobe

ben seni sana rağmen sevdim aramıza duvarlar koymana rağmen duvarların çürük temelleri sarsılsada ben yine sevdim bütün eksiklikleri ile bütün gidişinle sevdim kabul ettim ben o duvar dibinde gizli bir anlaşma gibiydi senden saklı imzalanmış üstüme de yıkılsa duvarlar göçük altında da kalsam biliyordum sen bi mimar değildin sadece kendini korumaya çalışan bir yürektin...
gidişinle tamamlanır sandın bu hikaye .bir şair edasıyla attın imzanı yüreğime .gittim dedin yıktım dedin bir kerede ben kendimi bitirdim .bitişlerin ardından bakmak zorundaydım ben bir filozof gibi sevdim seni .bir inanç gibi savundum seni.tek yasaydın bu hayatta değişmez tek kural...
yolları kapatamamki gittiğin yollar zaten çıkmaz sokak nereye gidersen git ayakların bana doğru atacak adımlarını, valizinde sakladıysan anılarımızı gitmeni bu kadar durdurabilirdim ancak.
seni fark ettiğim gün tek beden olmuştuk acılar okadar az hayat o kadar umarsız bu yüzden olmuştu.anatomi bile karşıydı ruhumuzun sarılışına çünkü hangi ruhlar tek elden beslenirdiki?
ben geldiğimde anlam bulacaktı noktalı yerler .kimse mükemmel değildiki sen olsaydın benim tek isteğimdi sendeki boşlukları doldurmak bir su gibi şeffaf aktım yönü değişmez bir nehir gibi sana doğru.sevgim yeniledi kendini sevgim sevginle aynı paydada birleşti söz vermişitik biz bu hayatta türev alamazdık asla..
yorulduğumu sandığın anlarda yaramaz bir çocuktum aslında yüreğindeki ıssız bahçelerde oynayan aklının salıncaklarında sallanan bir çocuk gibi zararsız orada anlamaya çalıştım hayatı anlamaya çalışır gibi...
karmaşıktı aklın daha öncelere kayıyordu beynin silemiyordu acılarını o anlarda elimi uzatamadım sana bu bulmacayı çözmenin hazzına eris istedim bu sefer kendin çık o labirentten dayanma bana liken birliği kurma benimle bi asalak haline gelme diye ...
bu beden artık sana çalışır oldu kalbim sana dönük atar oldu damarlarımda dolaşıp zihinimin ayrıntılarında anlamlar oldun ...sen bilirdin aslında hangi hücrede olursan ol nereye doğru akarsan ak hep ait olduğun yere dönecektin kalbime...
senin yerin burası yer çekimini bulsalarda ..kuşlar gibi özgür olsanda ...nereye gidecek olursan ol hangi kimyadan yapıldıysan değişmeyen tek gerçek vardı ,vardığın yer huzur bulduğun ait olduğun yerdi adresi benim yanımdı...