20.07.19/00:52

Bir Aşk Yarası!!!

Başlatan niobe, 12.05.07/20:31

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tunkides

aşk mı. hahahahahaha.... ağlanacak halime gülüyorum. sevmiştim be moruk. neyse bu işler bi yana da...cidden sevmiştim. karaktersiz ve apaçi çıktı. canım sağolsun daha gencim

son tango

apaçi die kimlere denio?

sina

[yt=425,350]SHpi5HcTtH0[/yt]

hep bu şarkı ile anımsarım eger varsa bır yara aşk adına...

son tango

bu klipte neyi sevmedim biliyormusun,yakın plan çekimlerde karşısına monitörü koymuşlar,kendini seyrederek şarkıyı söylemiş,doğallığı gitmiş bu yüzden..şey gibi olmuş,aynada kendinizi seyrederek şarkı söylemeniz gibi..şarkının ruhunu unutup kendi görüntüsünü kovalamış..olmamışş..doğallık gitmiş kısaca..yoksa şarkı tabii ki cok güzel..

sina

hiç dıkkat etmedım klibe ne yalan soyleyeyım...adam goruntu yonetmenı olunca boyle oluyo galıba: ) şarkıda  ki essız sozlere takıldım da ekledım malum zaten tarafınızdan: )

son tango

iyi ki de eklemişsin,sabahın bu saatinde uydu..sahi sezen in o günkü dudakları bugün niye yok? :)

son tango

öyle dudaklar hışma uğratılmak için değil,tıpkı yeşili korumamız gibi korunacak dudaklardır be sina..ama şey doğru tabii,ameliyatlarla çekiştirile çekiştirile yakında cenesinde gamze de olabilir..göbek deliği gelcek ya :P

son tango

sende gamze mi var?

ikizlersindir büyük ihtimalle..yada terazi :)

son tango

bizzati laga luga moderatörü ile konuşuyorsunuz,belli olmuyor mu yoksa? :P

şey derler,gamzeliler genelde terazi ve ikizlerde olur..ondan ş'eettiydim :)

son tango

burçlar konusu orda karşınızda duruyor zaten ayoll :P