16.07.19/22:25

dua havuzu

Başlatan signori, 31.05.07/17:04

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

signori

dualarınızı paylaşın dualarınıza bizde destek olalım

Allahım! Beni Sana yönelenlerin en İyilerinden. Sana yaklaşanların en yakınlarından ve Senden isteyenlerin en faziletlilerinden kıl.
(Hadis-i Şerif)

pinarselinus

Allah'ım ne muradım varsa ver :)

signori

depresif

mezarlıgın önunden geçerken: 3 ıhlas bi elham.. ardından Allahım okdugum bu duayı kabul et. bende öldügüm zaman arkamdan dualar okuyacak nesıller nasip et :)

lebiderya

herkezin duasını istiyorum. İşlerim rast ve rayında,sağlıkla gitmesi için.Mesajımı kim okursa hemen başlasın.teşekkürü unutmayayım.sağolun.
Allah' ım ilmimi artır, her işimde senin rızanı gözetmemi sağla.

gobilibozo

Allahım bana herşeyin en hayırlı olanını nasib et ve hayırlı olanı bana sevdir

Allahım bu çile senden geldi çekeceğim naçarım senden sana kaçar senden sana sığınırım

lebiderya

Allah'ım senden bildiğim ve bilmediğim tüm iyilikleri istiyorum, bildiğim ve bilmediğim tüm kötülüklerden de sana sığınıyorum.Hayrını ise hemen istiyorum.

flzf

tanrım eğer varsan ve bana yardım etme imkanın varsa yardım etki iyi insanları dindarların cehaletinden koruyabileyim ve dindar insanlarıda aydınlatabileyim.

lebiderya

Allah'ım filozofa istediğini ver. amin.

fikir

Büyük İnsanlık, yaşadığımız çağa yakın dur. Özümüzdeki gücünü hisettir. :)

zeynep_r

Allah'ım nolur senden uzaklaşmama izin verme , hep yanımda varlığını hissedeyim

gobilibozo

Allahım bana sevgini,seni sevenin sevgisini,sevdiklerinin sevgisini nasib et ve sana olan sevgimi serin sudan daha sevimli kıl.

aminnnnnnn arkadaşlar ne güzel dualar etmişsiniz :)

conan

Alıntı yapılan: flzf - 07.06.08/19:02
tanrım eğer varsan ve bana yardım etme imkanın varsa yardım etki iyi insanları dindarların cehaletinden koruyabileyim ve dindar insanlarıda aydınlatabileyim.

En büyük cehalet ateizm ve ona tapanlar.

SevdalýmHayat

Ateizme tapmak ???

Sen ne dedıgını bılıyor musun conan ? Bak gercekten soruyorum . Senın ıcın dua edıcem ben bundan boyle ..

conan

evet biliyorum ateizme tapmak
Ateistler Siz   Kuran okumadınız bilakis Kuranın tercümesini yani mealini okudunuz. Halbuki Kuran Arapça olandır. Arapça metindir Kuran. Elmalılı Hamdi yazır hani demiş ya “Bey ahmak Türkçe Kuran mı olur!?” diye...

SevdalýmHayat

Yahu sen Ne dıyorsun Allah aşkına ???  Yazdıklarını gondermeden okuyor musun hıc ? Nıye boş konusmak hosuna gıdıyor ? Cumlelerın anlamlı bıle degıl amacın sadece satırlarca yazı yazıp hıcbırsey anlatamamak mı ?

Ateizmin daha ne oldugunu bılmeden '' tapmak '' kelımesını beraberınde kullanıyorsun ... Ustelık bunu Konuyla hıc alakası olmayan bır topıcte yapıyorsun . Hangısı daha sacma ve sınır bozucu bılmıyorum :)

---------

Benım duam şu sekıldedır :

Allahım Conan denen Gostragon bozması uye lutfen .. lutfen aklı basında bır ıkı mesaj atsın su sıteye . Atsın kı dıger uyelerı sınır krızıne sokarak daha buyuk gunah ıslemesın ...

flzf

bu kadar espirili cümleler kurabilen arkadaşlara akıl fikir niyaz et yarabbi

ateizm ne demektir bilmeyenlere öğret ya rab

ateizma tapılmaz bunuda öğret ya rab

ulan sayın rab nerdeysen çık artık :D

gobilibozo

Allahım bu flzf'u bu sayfadan def et

asya

Herkese karşılıklı olarak saygı ve anlayış diliyorum.

flzf

tanrı sana allah diyenlere merhamet et gerçi sen daha iyi bilirsin varsan üstün zekalı olmalısın tabiatıyla :) bilmediklei için diyolar bence yani ama tamam tamam senin işine karışmıyom bildiğin gibi yap hoş karışsamda tınlamıycan biliyorum tabi :P

gobili anlatım bozukluğunu ''flzf ''yerine ''flzf u'' diyerek giderebilir
he bide tanrım eğer varsan bu aralar çok para ve sağlık istiyorum

asya

flzf'un son söylediklerinden ben de istiyorum :)

yanında mutluluk da olursa sevinirim :P

flzf

mutluluğu beleşten isteyince uyuşturucu gibi olmasın tanrım :)

conan

26.07.08/11:31 #22 Son düzenlenme: 26.07.08/11:37 conan
ateizmin ne olduğunu sizden daha iyi biliyorum.  Ateizm veya tanrıtanımazlık, tanrı veya tanrıların varolmadığını kabul eden ve dinsel öğretiyi kabul etmeyen felsefi görüş. Bu fikri savunanlara ateist veya tanrıtanımaz denir. Ateizm, tanrı inancının yanısıra diğer metafizik inançları ve tüm ruhani varlıkları da reddeder. Anladınmız mı canlar Ateizme tapanlar sizi. :D

conan

Alıntı yapılan: SevdalımHayat - 25.07.08/18:16
Yahu sen Ne dıyorsun Allah aşkına ???  Yazdıklarını gondermeden okuyor musun hıc ? Nıye boş konusmak hosuna gıdıyor ? Cumlelerın anlamlı bıle degıl amacın sadece satırlarca yazı yazıp hıcbırsey anlatamamak mı ?

Ateizmin daha ne oldugunu bılmeden '' tapmak '' kelımesını beraberınde kullanıyorsun ... Ustelık bunu Konuyla hıc alakası olmayan bır topıcte yapıyorsun . Hangısı daha sacma ve sınır bozucu bılmıyorum :)

---------

Benım duam şu sekıldedır :

Allahım Conan denen Gostragon bozması uye lutfen .. lutfen aklı basında bır ıkı mesaj atsın su sıteye . Atsın kı dıger uyelerı sınır krızıne sokarak daha buyuk gunah ıslemesın ...

yada ismin gibi sevdalı olduğun için anlamanmı.

harunserdar_nr

sadece sağlık ve huzur

flzf

hahahahaha tanrım wikipediden ateizm nedir diye bakıp burda bilmişlik taslayan ufaklıklara biraz ilim ihsan et :D

hay tanrımya çocuk olduğu gibi kopyalayıp yapıştırmış aynı ilk okulda kitaptan okuya okuya konuyu anlatan bebeler gibi :D

bide hala ateizme tapanlar diyon okuduğunu bile anlayamıyon ateizme tapılmaz islamada tapılmaz veya herhangi bir düşünceye tanrıya tapabilirsin veya herhangi bir insana tapabilirsin hatta bir ite bile tapabilirsin çünkü onlar bir eylem düşünce biçimi değildir soyut yada somut birer varlıkdırlar anlatabildimmi güzel çocuğum.

rapsodi

Ey yüce Allah'ım tapınmanın bir ibadet biçimi olduğunu ve bu ibatedin kişinin inanç sistemindeki soyut düşüncenin somuta indirgenmesi eylemi olduğunu ve genel anlamıyla sofistike düşünen insanlar arasında metalaştırmak anlamıda kullanıldığını ilim irfan sahibi olan kullarının kavramasına yardım et Rab'bim.

karakurudelidolu

anlamadım ama olsun.amin.

karakurudelidolu

bunu anladım buna da amin.

conan

28.07.08/14:41 #29 Son düzenlenme: 28.07.08/14:59 conan
Alıntı yapılan: flzf - 26.07.08/16:47
hahahahaha tanrım wikipediden ateizm nedir diye bakıp burda bilmişlik taslayan ufaklıklara biraz ilim ihsan et :D

hay tanrımya çocuk olduğu gibi kopyalayıp yapıştırmış aynı ilk okulda kitaptan okuya okuya konuyu anlatan bebeler gibi :D

bide hala ateizme tapanlar diyon okuduğunu bile anlayamıyon ateizme tapılmaz islamada tapılmaz veya herhangi bir düşünceye tanrıya tapabilirsin veya herhangi bir insana tapabilirsin hatta bir ite bile tapabilirsin çünkü onlar bir eylem düşünce biçimi değildir soyut yada somut birer varlıkdırlar anlatabildimmi güzel çocuğum.

Birde gülüyorsun sanki ateizm felsefe, Allaha'a inanmıyor işte ne olacak. Pek Her şeyin  bilimsel açıklamaşı olduğuna inanmıyorlarmı( tapınmıyorlarmı?)

flzf

of conan of senle çok işimz var abicim ya inanmak tapınmakmıdır güzel kardeşim ateizm din felsefesinden bir görüştür felsefe olmayan birşey varsa herhangi bir semavi dinin kendisidir felsefi olarak semavi din ele alıcaksan teizm felsefesi olarak ele alırsın birçok tanrı tanımaz görüş felsefenin ortak adıda ateizmdir