16.07.19/22:23

dua havuzu

Başlatan signori, 31.05.07/17:04

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zeynep_r

Allah'ım nolur senden uzaklaşmama izin verme , hep yanımda varlığını hissedeyim

gobilibozo

Allahım bana sevgini,seni sevenin sevgisini,sevdiklerinin sevgisini nasib et ve sana olan sevgimi serin sudan daha sevimli kıl.

aminnnnnnn arkadaşlar ne güzel dualar etmişsiniz :)

conan

Alıntı yapılan: flzf - 07.06.08/19:02
tanrım eğer varsan ve bana yardım etme imkanın varsa yardım etki iyi insanları dindarların cehaletinden koruyabileyim ve dindar insanlarıda aydınlatabileyim.

En büyük cehalet ateizm ve ona tapanlar.

SevdalýmHayat

Ateizme tapmak ???

Sen ne dedıgını bılıyor musun conan ? Bak gercekten soruyorum . Senın ıcın dua edıcem ben bundan boyle ..

conan

evet biliyorum ateizme tapmak
Ateistler Siz   Kuran okumadınız bilakis Kuranın tercümesini yani mealini okudunuz. Halbuki Kuran Arapça olandır. Arapça metindir Kuran. Elmalılı Hamdi yazır hani demiş ya “Bey ahmak Türkçe Kuran mı olur!?” diye...

SevdalýmHayat

Yahu sen Ne dıyorsun Allah aşkına ???  Yazdıklarını gondermeden okuyor musun hıc ? Nıye boş konusmak hosuna gıdıyor ? Cumlelerın anlamlı bıle degıl amacın sadece satırlarca yazı yazıp hıcbırsey anlatamamak mı ?

Ateizmin daha ne oldugunu bılmeden '' tapmak '' kelımesını beraberınde kullanıyorsun ... Ustelık bunu Konuyla hıc alakası olmayan bır topıcte yapıyorsun . Hangısı daha sacma ve sınır bozucu bılmıyorum :)

---------

Benım duam şu sekıldedır :

Allahım Conan denen Gostragon bozması uye lutfen .. lutfen aklı basında bır ıkı mesaj atsın su sıteye . Atsın kı dıger uyelerı sınır krızıne sokarak daha buyuk gunah ıslemesın ...

flzf

bu kadar espirili cümleler kurabilen arkadaşlara akıl fikir niyaz et yarabbi

ateizm ne demektir bilmeyenlere öğret ya rab

ateizma tapılmaz bunuda öğret ya rab

ulan sayın rab nerdeysen çık artık :D

gobilibozo

Allahım bu flzf'u bu sayfadan def et

asya

Herkese karşılıklı olarak saygı ve anlayış diliyorum.

flzf

tanrı sana allah diyenlere merhamet et gerçi sen daha iyi bilirsin varsan üstün zekalı olmalısın tabiatıyla :) bilmediklei için diyolar bence yani ama tamam tamam senin işine karışmıyom bildiğin gibi yap hoş karışsamda tınlamıycan biliyorum tabi :P

gobili anlatım bozukluğunu ''flzf ''yerine ''flzf u'' diyerek giderebilir
he bide tanrım eğer varsan bu aralar çok para ve sağlık istiyorum