16.07.19/22:25

bir taksim günü

Başlatan depresif, 22.06.07/12:42

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

son tango

RenaultFerrari

: ) bir şey değil reis

Leydi Tavuskuþu

bugün büük bi taksim günü beni bekliyyyy :P

eczacý

otobüs aşırı kalabalık olduğu için elimi cebime atıp da arkadaşımı arayamıyorum. halbuki yolda haber verecektim. dışarda hava oldukça serin ama nefes alamıyorum insanlar arasında.
taksimde iner inmez arkadaşımı arıyorum. -benim oraya gelmem en az 1 saat alır..
ee iyi atarım ben de kendimi insanların arasına. yürürüm istiklal boyunca. galatasaray lisesi önünde bir kalabalık, bülent arınç dikkatmi çekiyor bir an.. kısa sürüyor merakım. kafamı çeviriyorum. artık merak da etmez oldum kalabalıklar neden toplanmış diye. nasılsa önemli önemsiz herşeyde bi kalabalık oluşturuyor insanlar..duymak istemiyorum bağrışmalarını, hızla ters istikamete dönüyorum. vitrinlere alıcı olmayan gözlerle bakıyorum. satış elemanlarıyla muhatap olmamak için girmiyorum ve atıyorum kendimi 40 dk. boyunca sigara kahve içeceğim bi cafeye. ama taksim gürültüsü orada da peşimde..

Leydi Tavuskuþu

klasık taksim muhabbetleri  :P hep aynı insanlar aynı dertler .. aynı cümleler... aynı kurgular...hem zaten hayat çok boktan...  :D

eczacý

senden daha orjina şeyler çıkıyorsa paylaş..

Alıntı yapılan: Leydi Tavuskuşu - 22.03.08/12:57
bugün büük bi taksim günü beni bekliyyyy :P

hakkaten çok orjinal  :imstupid:

Leydi Tavuskuþu

10.04.08/14:21 #16 Son düzenlenme: 10.04.08/14:26 Leydi Tavuskuþu
senle yarışamaz kimse  hele ben haşşa paşam :) hoş benım öyle bi derdim de yok senınde yoktur mutemelen    :you Stupid:     diyorum  bende  :P

paylaşsam paylaşşam kadıköy günlerimi paylaşırım  oda değmezz yani :)

SevdalýmHayat

En guzel  saatlerım taksımde gecer . Mesela ''bır taksım gunu'' bugunlerde basıma gelecek dıye cok heyecanlıyım : )))

karakurudelidolu

benim taksim yok,ben dolmuşla gidip gelirim genelde.

SevdalýmHayat

Bak  bu 2 oldu  ....: )))