20.06.19/09:37

ütopyalarınız nedir

Başlatan MIKE-TYSON, 10.07.04/13:59

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MIKE-TYSON

10.07.04/13:59 Son düzenlenme: 10.07.04/13:59 MIKE-TYSON
herkez  hayalindeki toplum  yönetim biçimini ayrıntılarıyla yazarsa  bizde fikir ediniriz

deniz

ülke sınırları yok, devletler yok.
belli amaçlar için gönüllü örgütlenmiş gruplar var.
bu gruplar üyelerini organize ediyor. yaşam gereksinimleri* karşılıyor.
isteyen örgütünü değiştirebiliyor.
şiddet yok, üstünlük yok, öldürmek hiç yok.

böle işte :)

deniz

heyy benim ütopyam nasıl. beğenen yok mu? :P

anarchy_in_turkey

parasız müliyetsiz bilmiszi(teknik bilgi ile donanımlı)bir dünya yöneten ve yönetilenin olmadığı aç insanın olmadığı doğanın ve insanın özgür olduğu bir gelecek

Leonardo

marcos

Komunist bir devletin baskani olmak...ve komunizmi lenin yoldas gibi halkima sevdirmek--

isciler hakkini alacak
efendiler ucurum kenarinda
hortumcular bogazlanmis
mafya susmus.................vb..........

anarchy_in_turkey

AlıntıKomunist bir devletin baskani olmak...ve komunizmi lenin yoldas gibi halkima sevdirmek--

isciler hakkini alacak
efendiler ucurum kenarinda
hortumcular bogazlanmis
mafya susmus.................vb..........

bir devlet başkanı olmak diyelim doğu da kürtler mi ayaklanmış onlaeın büyük kısmını kesmek sonra türkiye nin çeşitli yerlerine sürmek merkezi sürgün planın senden sonraki aamlar için önceden planlamak
not:kabalık diye yazmıorum bunları komunizmle ilgil i düşüncelerim lenin de az iş yapmadı her ne kadar bir satalin olmasa da az da değildi altın imza attığı şeyler güzeldir

Leonardo

medeniyetten uzak güzel bir çiftlik, ördeklerin koyunlarım falan var. orda kafana göre takılırsın.

TutuK

Şu anda içinde yaşadığım toplum yapısı, yönetim biçimi... dolayısı ile bana cok ütopik geliyor, ben bunu istemiyorum...

Tragedja

Alıntımedeniyetten uzak güzel bir çiftlik, ördeklerin koyunlarım falan var. orda kafana göre takılırsın.

Buyuk bir utopya  :D