17.08.19/17:07

Meslegimiz kimligimiz midir?

Başlatan nisan, 14.07.07/01:10

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uykucu

yok öle bişi ya...

tamamiyle basının uydurması...:P

mandi

olabilir aslında sevdiğin bi işse neden seni yansıtmasın ki zaten sevdiğin işte yükselme olasılığı daha yüksek değil midir

son tango

giyiyimimiz,tipimiz,mesleğimiz,eğitim düzeyimiz,hepsi bizim ambalajlarımızdır..ama önemli olan paketin içi..

sosyalbela

Alıntı yapılan: son tango - 13.09.07/18:09
giyiyimimiz,tipimiz,mesleğimiz,eğitim düzeyimiz,hepsi bizim ambalajlarımızdır..ama önemli olan paketin içi..

aklına kurban...

Vene

Meslek,kimlik hikaye...Tek amacım onurlu bir yaşam ve ölürken İnsan mertebesine yükselebildiğimi hissetmiş olmak..

ekip4

Alıntı yapılan: demett - 04.10.07/21:48
İnsanın mesleği onun etiketidir toplumda bu böyle...

ekip4

Alıntı yapılan: RDX - 04.10.07/22:14
ben kimseyi yaptığı iş ile değerlendirmem
çünkü türkiyede insanlar istediği mesleği değil,yapmak zorunda olduğu mesleği yapıyor..
hoş isteyen istediği mesleği yapsada ben KEDİGİLLERİN üyesimi değilmi diye değerlendiririm
kedileri severmi,sevmezmi diye değerlendiririm

ekip4

Alıntı yapılan: demett - 04.10.07/22:21
bu bilinçte olan insan sayısı çok değil... ancak hernekadar yaptığı işle değerlendirmem desekte mutlaka bunu yapıyoruz farkında olarak yada olmayarak....

ekip4

Alıntı yapılan: RDX - 04.10.07/22:26
valla ben sadece doç olmuş,prof olmuş yada sanatçı kişilerin(paparazzide çıkanlar değil) önünde biraz belkide fazlaca saygılı duruyorum..aslında hoş değil,onlarda rahatsız oluyorlar, ama adamların bilgisi benim başımı eğdiriyor,engel olamıyorum abiii

ekip4

Alıntı yapılan: cosinus78 - 04.10.07/23:34
çevremdeki kişilerde mesleklerinin kişilikleri üzerinde yaptığı etkiden rahatsız oluyorum. mesela hiç doktor arkadaşım yoktur. öğretmenleri de pek sevmem.bunlar mesleğinin altında ezilenler...