25.08.19/19:52

Cinlerle evlenmek

Başlatan fasulye, 07.08.07/11:03

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fasulye

bi arkadaşım kız bir cinle evliymiş öyle diyor.

Tigris

anka

Fasulye uzak dur o arkadaşından.

StranGe_PassenGer

Evlilik hediyesi.  :buck2:

flzf

yalanını s.....m deseydin

Tigris

Yok yav doğru o ciddi ciddi cinler el atmışlar o işede. :)

deniz

bence cinler değil abaza insanlar el atmıştır cinlere :P

flzf

doğru kendine verecek kız bulamamış tipsizler onlarda cinlere saldırıyo ne yapsınlar insanlara saldırmasınlarda

kingguitar

o arkadaşının ismi tonic mi...  :D

prensesistar

07.08.07/14:19 #9 Son düzenlenme: 22.04.08/18:26 asya
fasulye valla bencede uzak dur ayy
cok korkarım ben oyle seylerden
bende duymustum lısede kızlar cok anlatırdı boyle sacma seylerı
aayyyy korktumm

bu arada onalrın cocugu olmaz heralde
dollenme soz konusu olmaz gıbıme gelıyo
bu arada bende cın prensesı

cindirella :smitten:

son tango

kingguitar

valla bizi evlerine misafir etsinler....içip bitirelim..hatta yanımıza fazladan tonic de alalım...zira tonic siz gitmez....bu işte bitsin....

prensesistar

07.08.07/14:41 #12 Son düzenlenme: 22.04.08/18:29 asya
Alıntı yapılan: son tango - 07.08.07/14:36
döllenme mi? :D

son bak valla evlenmem senınle atarım
nısan yuzugu gorursun ne dalga gecıyon be
bıyolojık konustuk olanda o degıl mı
sankı hıc anlamazdın bu ıslerden zampara nısanlım benım

son tango

prensesistar

07.08.07/14:48 #14 Son düzenlenme: 22.04.08/02:53 asya
Alıntı yapılan: son tango - 07.08.07/14:46
ayh :utanan:

tamam canım utanma tamam
:smitten:

yola gel bakalım soyle :buck2:

son tango

cene

tanıdığınız varmı len...cinlerden..ama güzel olsun ha

flzf

kaç tane cin tanıyonuz harbiden kaç paraysa vericem göderin bitane güzel olsun 100 dolar 200 dolar fark etmez kılım zaten kendilerine benim cinim var diyen güzel cinci hanımlarıda beklerim hem cinini hem onu biraz okşuycam

cene

ben filozofun gönüllü asistanı olmak istiyommmmmm

turakine

Alemler Bir Birlerine Karışmasın Diye Arada Tabakalar Var Arkadaşlar, Kimse Kimseyle Evlenemez Yapmayın Etmeyin...

flzf

tamam bakalım kaç kişiyi üst üste kaldırabiliyo bu cinler yani ayrı ayrı :D ilk deneyi filozof olarak ben yapcam :P sonra sen denersin :D yada tamam ilk şerefi sana veriyorum cene :D
yada ilk önce şu cinci dadıyı görelim bi olmazsa cinci benim cin senin olur yani denek olarak :P

cene

:2funny: :2funny: :2funny:
olmaz hocam saygı var....bana sana gelenin küçükğüde olur...hem bacanak oluruz ha...küçüğü yoksa annesi olsun... :2funny:

flzf

tamam teşekkür ederim asistanım söz güzelse arkadaşlarınıda ayarlıycam ben cinlerin :D

cene

eywallah bana uyar....ya bu hikayelerle yıllarca bizi kandırdılar...yok işte cinler insanlara aşık olurmuş ilişkiye geçermiş bilmem ne...

17 18 imizde az beklemedik be...gelirmi acaba diyeeeeee
ya sen ne iyi kalpli birisin dostum....eywallah....bak caymak yok haaaa

flzf

gelmiyolar yav o kadarda hakaret ettik anabacı sövdük kaydık yok tık yok önümüzdeki maçlara bakıcaz artık yada cinci güzel hatunlardan çıkartıcaz artık milleti kandıranları öpmek daha hoş ve haz verici olur sanırım :P

ütopist

flzf , arada katmanlar varmış.ondan gelemiyorlar,o katmanlardan bir sızarlarsa görürüm ben seni :D :D

flzf

abi bi delik filan açalım ne olur fantezi yaparız :D

cene

baba ben senin asistanınım...ben delerim o katmanları...tecrübede war...nerde benim matkabım ulennnnn :D :buck2:

flzf

siz delin ben gelicem gelemezsem benim yerimede öpün cinleri bi kaçtane ayırın yanlız :P

cene

senin kotan hazırda her zamana seni bekler usta...meraklanma sen....

flzf

evet sanırım rütük kapatıcak :P

LegendofAnatolia

Dalga geçmeyelim. Kukuleta filan giyip majiyle uğraşırken gerçekten kendini o hale geitren insanlar Psikiatri alanında çalışan kişilere yapancı değildir.

conan

Şimdiye kadar herhangi bir insanın cinlerle evlendiği sabit olmamıştır.Onlarla evlenmek uzak bir ihtimal de olsa, fıkıh kitaplarımız onu ihmal etmemişler, dile getirmişlerdir; şöyle ki:

Bir insanın bir hayvan ile, cins ayrılığı olduğu için evlenmesi caiz olmadığı gibi cinni ile de evlenmesi caiz değildir .

BaByyEaT

Cinlerle evlenmek mümkün değildir fakat cinlerin insanlara musallat olması ve bir nevi tecavüz etmesi mümkündür.

Sorunuz: kız arkadasımın üzerine geceleri bir ağırlık çökmekte. gözleri acık olmasına karşın hareket edememekte ve ses cıkaramamaktadır. Garip garip sesler duyduğunu da söyluyor. Bir hocaya gittiğimizde cinlerin tecavüzüne uğradığı söylendi. SİZCE BU NE KADAR DOGRU (t.y)

Cevap: Tecavüz değilde bir çeşit tasallut diye isimlendirebiliriz. Bazı kişiler yapıları gereği o varlıklarla temas kurmaya daha müsaittirler.

Hayal ile hakikat birbirine karışmazz..

nobodies

cin diye bir şey varmı ilk önce onu sabitlemek lazım ama bu cin gibi fetva veren hocalarımızdan sıyrılıp bunu nasıl yapacağız oda ayrı bir mesele..

oynakelektron

Alıntı yapılan: BaByyEaT - 22.08.08/16:30
Cinlerle evlenmek mümkün değildir fakat cinlerin insanlara musallat olması ve bir nevi tecavüz etmesi mümkündür.

nasıl tecavüz ediyorlar ya, töbe töbe

"bana tecavüz etti annnne" diyen bir kızı hemen evendirmeli efendim.