19.08.19/18:40

Cinlerle evlenmek

Başlatan fasulye, 07.08.07/11:03

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

flzf

evet sanırım rütük kapatıcak :P

LegendofAnatolia

Dalga geçmeyelim. Kukuleta filan giyip majiyle uğraşırken gerçekten kendini o hale geitren insanlar Psikiatri alanında çalışan kişilere yapancı değildir.

conan

        Şimdiye kadar herhangi bir insanın cinlerle evlendiği sabit olmamıştır.Onlarla evlenmek uzak bir ihtimal de olsa, fıkıh kitaplarımız onu ihmal etmemişler, dile getirmişlerdir; şöyle ki:

Bir insanın bir hayvan ile, cins ayrılığı olduğu için evlenmesi caiz olmadığı gibi cinni ile de evlenmesi caiz değildir .

BaByyEaT

Cinlerle evlenmek mümkün değildir fakat cinlerin insanlara musallat olması ve bir nevi tecavüz etmesi mümkündür.

Sorunuz: kız arkadasımın üzerine geceleri bir ağırlık çökmekte. gözleri acık olmasına karşın hareket edememekte ve ses cıkaramamaktadır. Garip garip sesler duyduğunu da söyluyor. Bir hocaya gittiğimizde cinlerin tecavüzüne uğradığı söylendi. SİZCE BU NE KADAR DOGRU (t.y)

Cevap: Tecavüz değilde bir çeşit tasallut diye isimlendirebiliriz. Bazı kişiler yapıları gereği o varlıklarla temas kurmaya daha müsaittirler.                                 Hayal ile hakikat birbirine karışmazz..
nobodies

cin diye bir şey varmı ilk önce onu sabitlemek lazım ama bu cin gibi fetva veren hocalarımızdan sıyrılıp bunu nasıl yapacağız oda ayrı bir mesele..

oynakelektron

Alıntı yapılan: BaByyEaT - 22.08.08/16:30
Cinlerle evlenmek mümkün değildir fakat cinlerin insanlara musallat olması ve bir nevi tecavüz etmesi mümkündür.


nasıl tecavüz ediyorlar ya, töbe töbe

"bana tecavüz etti annnne" diyen bir kızı hemen evendirmeli efendim.