16.07.19/10:11

Hiç Size İşkence Edildi mi ?

Başlatan fasulye, 29.08.07/13:59

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fasulye

Lastik jop çok canlar yakar.

deliçocuk

ne diyim bilmem ki...jop neki...

deliçocuk

aaa tamam tanıdım onu...hazırlık aşamasındakine diyon sen...hani götürülene kadar yolda geçen sürede size eşlik eden...biliyom biliyom ben onu...bir filmdede görmüştüm hatta...

delikýz

kucukken evde vardı cop.abım sevgılım oldugunu ogrendıgınde bı tane vurmustu onla ama kucugum tabıı canım cok yanmıstı coplardan da abımden de nefret edıyorummm... :P

deliçocuk

ooo abin hala cop taşıyomu guleee

delikýz

korkma artık buyudummmm bı sey olmaz cop falan napacak kı bızee ben senı korurum  :ph34r: :smitten: :D

çark_che_kiç

1 mayıs 2007 de taksim de  sıtıma aldığım cop darbeleri yüzünden sırtımda 15 cm  uzunluğunda  10 mm derinlğinde yara oluşmuştu   ve 13 dikişle zor kurtulmuştum +yediğim biber gazı da cabasıydı

istanblue

2003te gayrettepeye alınmıştım.. terörle mücadeleye..
we hala gayrettepenin önünden geçtiğimde içim acır.. yediğim cop we tekmeleri gerçekten bilmiyorum sayı olarak.. elektrik şoku hala beynimde we uçkurumdadır...
söyleyeceğim tek şey bu ülkedeki, polisin elindeki demokrasiye lanet olsun...
çünkü gerçekten demokrasi yok..
hele ki şimdilerde polislerin yetkileri arttırıldı.. sokak ortasında trawesti döwüyorlar... kimlik aramasında direnenleri şubeye götürüp ıslatıyorlar...

çark_che_kiç

geçensene bir arkadaşım boğaz içi üniversitesinde bir eyleme katılmış ve oracıkta göz altına alınmıştı ve göz altında yediği  dayak yüzünden çocuk geçici hafıza kaybına uğramışdı dolayısıyla okul hayatıda bitmişti

entropii

14-15 yaslarında 3.lig macı vardı izlemeye gittim. maçtan sonra kavga çıktı arada bi jop yedim tabi polisi dövecek durumda degildim ben de rakip takıma ait bi otomobilin camını kırdım (bu iskenceye girer mi :)