16.07.19/10:11

Hiç Size İşkence Edildi mi ?

Başlatan fasulye, 29.08.07/13:59

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

çark_che_kiç

bu holiganlığa futbol terörüne girer  :2funny:

akrepv

bir keresinde 1 mayıs sonrası karakolda jop töreninden geçmiştik......
ama bu işkence sayılmazdı dimi tüh!!!
neyse yanlışlık oldu kusura bakmayın   ;)

deliçocuk

işkencemi.....ne iğrenç bir kelime...hatırlatmasın kimseye bişey diye...işkence görenler burda dertlerinimi anlatacak nasıl dayak yediklerinimi...aklı başında adam anlatmaz o iğrençliği..çünkü burada kimseye bir anlam ifade etmez...her türlüsü işkencedir belki ama bir copada can kurban looo.........

RDX

aradan 6 yıldan fazla geçti. o 9 gün ve geceden. zamanı algılayamadım o sürede. bazan insanlara korkarak baktığım halen oluyor. ben tam buradan baktığımda o zor günleri iyiki yaşamışım diyiyorum benden götürdüklerine rağmen.

ama hiçbir insanın yaşamasını asla istemem. kendini toparlamak öyle kolay değil. hatta imkansız gibi. bende toparlayamadım zaten.
fasulye jop pilastikmidir demirmidir bilmem ama kimseye birşey soktukları yok merak etme. ama iki dakika sonra o jopun sokulacağını ima etmek için düzenlenen mizansen yetiyor insana inan.
4,5 ay sonrada delil yetersizliğinden tahliye oldum. olmayan şeyin delili olmaz çünkü.
işkence görmemim bana faydalarıda oldu ama. kendimi tanıma adına

göçmen kýzý

of ya neler olmuş böyle....

ANKA21

10 gün işkence gördüm.aralıksız bir şekilde sürdü.sadece bayıldığımda bırakıyorlar.kendime geldiğimde tekrar alıyorlardı...ama işkence bana şunu öğretti iki ayaklı yaratıklar epey vardı.aradan 8 yıl geçti.istesende unutamazsın.testi sıkma,poşetle boğma,filistin askısı,mazgala kelepçeleme,elektirik verme..bunlar sendende bir parça alıp götürüyor.işkencede öğrendiğim diğer şey ise insanlığımı daha çok sevme oldu.çünkü yapanlar insan görünüşlü yaratık idi,ben ise insan.insan olmak güzelmiş.....

deliçocuk

ula bari sen yazmasaydın..ankooooooo
soylediği her şey doğrudur...
insan olmak güzeldir....

ANKA21

deli çocuk insanlığını yitirmişlerin olduğu bir ülkede insanlığı bulmak adına konuşmak gerek...

deliçocuk

yaw doğrudur haklısında..bu site uygunmu bilmiyorum...gerçi öğrensin herkes...benim gibiler çıktıkça yakında işkence mağdurlarını koruma şeyi açar populeritenın içinde eritir diye düşünidim...o keder

ama insan kötü oluyor...ruhum acıyorrrr

ANKA21

ruhunu acıtmasın hiç bir şey..çünkü güzellik saçıyor ruhun kanka