26.06.19/06:53

evimi seviyorum

Başlatan deniz, 02.09.07/10:43

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deniz

insan nereye giderse gitsin evini özlüyor.. ev insanlar için bir sığınak, alışkanlık, mabeddir..

evlerimizi sevdiğimiz şeylere göre dizayn ederiz. içindeki insanlar ve eşyalar bizim zevklerimiz ve beklentilerimize göre orada vardırlar.

bize özel rahat koltuğumuza gömülüp elimizin altında tuttuğumuz bir filimi izleyebilir, kitaplarımızı bir köşede okuyabilir, pc mizi açıp nette gezinebilir, oynayabilir, birilerini davet edip birlikte rahat ve hoş vakit geçirebilriz.

evimiz bizim özel alanımızdır. bize özel gizler ancak orada yaşatılır. bu duvarlar bizim tek şahidimizdir.

evin güzelliği konumu, manzarası, büyüklük küçüklüğü değil beklentilemizle ne derece örtüştüğüyle orantılıdır.

evimiz bizim kendi dizaynımız olan lokal dünyamızdır. oranın yönetim şekli, hiyerarşisi, bütçesi tamamen bizim insiyatifimizdir.

ev, sadakat demektir. kendisiyle ve yaşayanları arasında uzlaşmanın, saygının, sevginin, hukuğun teminatçısıdır..

ev dört duvar ve bir çatı değil bizim her şeyimizdir..

evimi seviyorum.

güneþinkýzý

evimi ben de çoook seviyorum
en çok huzur bulduğum mekandır evim
ve en çok rahat ettiğim
ve de kendimi en rahat hissettiğim
kendimle baş başa kalabildiğim
evimmm :)

hayam

''bende evimi severdim
evimde olmak sevdiklerimle olmak isterdim
ve evimde içerken türkü söylemek isterdim
ama izin vermedi insanlık düşmanları
insanlık adına unuttum evimin yolunu'' derdi ANKA21

sodom_gomore

sadece odamı...huzursuz bir ev ne kadar güzel ne kadar büyük olursa olsun ne kadar uzaktan hoş bir yasantı sürüyor izlenimi versede bazen cok huzursuz olabiliyor...
evimi seviyorum ama içinde gecirdigim anları sevmiyorum

istanblue

ewim gibisi yoktur benim de...
hoplarım zıplarım..
s..çarım, ağlarım, gülerim..
ewim ewim...

kremtluin

ben evi sevmiyorum şartlanmış kodes havası var. bankları, çimleri, gölge olan yerde uzandığımda gökyüzünü görebileceğim yerleri severim.

ench

evimi çok seviyorum oda mı hzurluyum evimde :)

sosyalbela

ah bir evim olsa ne çok sevinirim...hayır hayır böylesi daha iyi her gece başka bir ev daha iyi

CEMREM

EVİM evim güzel evim :P her yerini en çok yatağımı  :sevincli:

Narcotic

abi bugün 4 tane halı,1 kilim,mutfak banyo,kolidor,oturma odası hepsini elimden geçirdim,tatilden ilk geldiğimde sewiyordum da bugün nefret ettim ünw. öğrenci ewi olunca her tarafı ..ok götürüyor. :D