19.08.19/18:37

Levitasyon Düşünce Gücü

Başlatan Tigris, 05.09.07/17:19

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tigris

"Levitasyon Egzersizleri

Levitasyon çalışmaları tek kişi olarak yapılabildiği gibi, bireylerin uyum içinde olduğu ve daha önce telekinezi çalışmalarında başarılı olmuş gruplar eşliğindede yapılabilir...

Öncelikle masanızın üzerine tahtadan yapılmış küçük bir cisim koyun. Rahatça oturup gevşeyin. Dikkatinizi cisme yoğunlaştırın. Onun ağırlığını zihninizde hissetmeye çalışın. Cismin ağırlığının gittikçe azaldığını, hafiflediğini hissederken, şuurunuzun daha çok yoğunlaşmasına ve derinleşmesine izin verin. Cismin ağırlığını kaybettiğini hissettikçedaha derin nefes alın ve nefesinizi verin. Her nefes alış verişinizde cismin daha da hafiflediğini hissedin. İçinizden gelen kuvvet yer çekimini kolaylıkla yenmeye başlayacak. Cismin iyice hafiflediğini hissetdiğinizde, onun yavaş yavaş yükselmesi için kesin bir emir verin. Eğer tam bir konsantrasyon sağlayıp yoğunluğunuzu verebildiyseniz düşünce gücünüz cismin havalanmasını sağlayacaktır. Bu alıştırlmaları sık sık tekrar edin. Sonunda cisminizin hareket etmesini sağlayacaksınız. Cismin ilk havalandığını gördüğünüzde dikkatiniz dağılabilir ve buda cisminizn düşmesine konsantrasyonunuzn bozulmasına neden olabilir. Bunun olmasını istemiyorsanız, dikkatinizin yoğunluğunu devam ettirin ve beyninizden verdiğiniz emri devamlı yineleyini dahada yükselmesini isteyin.

Levitasyon çalışmalarında konsantrasyonun önemi çok büyüktür. Bu yüzden arkadaşlar bu çalışmalara başlamadan önce konsantrasyon egzersileri yapmanızı tavsiye ederim. Belli bir düşünceyi, başka hiçbir düşünceyle kesintiye uğratmadan, en az 20 saniye boyunca tutamıyorsanız şayet, bu çalışmalara hiç başlamayın. Çünkü çok yoğun konsantrasyon sağlamadıktan sonra levitasyon işlemini gerçekleştirmek neredeyse imkansızdır.."

Valla ben denedim hafif bir kıpırdanma oldu sankim.. İnceliklerini araştıracağım bu olayın  :buck2:

Ruler of the Ruins

yapabilirsen haber ver de, konsantrasyon çalışmalarına başlayalım, o nasıl olcekse
bana pek inandırıcı gelmiyor ama...

SWORDFÝSH

Elbette gerçek olaylar bunlar hint fakirlerinin birbirine bakarak beyinleri sayesinde görüştükleri gerçek.

Ama bu forumda  başta khaos olmak üzere çok insan buna inanmaz.....

güneþinkýzý

Sanırım burada üzeri örtülü duran gaye, insanın bir düşüce dışındaki bütün düşüncelerden beynini arındırarak saflaşması ve insanın içindeki gücü, düşüncelerine hükmederek kendine gösterebilmesine aracılık yapması...diye düşünüyorum ve bunu gerçekleştirebilen insanlara rastlamadım desem yalan olur ayrıca, bunun olamıyacağına dair düşünceler gerçeğin neresinde duruyor bu da tartışılır...

akrepv

valla telekinezi,telepati filan pek anladığım şeyler değil(ama oldukça ilginç bulmuşumdur hep)ama bilimadamlarının kafa'nın çeşitli yerlerine bağladıkları elektrotlar yardımı ile hiç bir alete dokunmaksızın,sadece beyin gücü ile çalışan bilgisayar yaptıklarını biliyorum,bu da düşünce gücünün müthiş bir potansiyel ğüç olduğunu düşündürüyo bana .

sodom_gomore

ilginçmiş...levisyon ve astral seyahat gibi olaylar ilgimi cekmiştir...düşünce gücü beyin gücü...

Ruler of the Ruins

05.09.07/23:02 #6 Son düzenlenme: 06.09.07/03:44 Ruler of the Ruins
Alıntı yapılan: SWORDFİSH - 05.09.07/17:46
Elbette gerçek olaylar bunlar hint fakirlerinin birbirine bakarak beyinleri sayesinde görüştükleri gerçek.

Ama bu forumda  başta khaos olmak üzere çok insan buna inanmaz.....

alla alla görmedim, duymadım kardeşim gerçekleştigini niye kabul edeyim ki,
sen nerden duyduysan bende oralardan duymuşumdur söylentileri, televizyonda çıkıyor böyle olaylar, hiç birinin de gerçekliği ispat edilemedi
ama inanmak zor tabi, zaten bu inanılacak birşey de değil, tabi ki görmemiz lazım..

LegendofAnatolia

Bu tür yetenekler Hindistanda bir takım Gurulardan bazı mantraları çalışaraktan öğrenilebiliyor. İnternetten öğrenilebileceğini sanmıyorum. Böyle yetenekleri olan bir guru bulup kendinizi birkaç ay ona tabi etmeniz gerek.

Yalnız şöyle bir hikaye var: Bir andam böyle mantraları filan çalışarak meditasyon yaparak suda yürümeyi öğreniyor. Sonra bir de bakıyor yanındaki adam 10 rubiye kayığıyla insanları zaten karşıya taşıyor.

(dikkat edin de emek sarf etiğiniz şeyin değeri 10 rupi olmasın)