18.07.19/06:48

gula berfa (kar çiçeği)

Başlatan deliçocuk, 07.09.07/15:17

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deliçocuk

her sabah aynı sokakta karşılaşırdık senle...aynı guruptandık aynı üniwersiteyi kazandık aynı bölümü....gözlerimin  safak waktinde görürdüm seni..tanımazdım... adını bile ezberlemem çok sonraları olmuştur...adını adıma eklemem çok sonraları...
   gözlerimin safak vaktinde tanıdım seni...surlara çıktığımız ilk günü hatırlıyormusun...daha yüreğim gözlerine çarpmadan avuçlarıma düşecekmiş gibi olması dururken ve ben bununla bile baş edemezken ...yanında varlığınla.. sen ellerimi tutmuştun ogün ...korktuğunu söyleyerek...ben o gün tanrıya inanmıştım o anda seninle surların üzerinde en büyük sewabımı işlemiştim dünyaya.......
      bana kendin gibi bişeyler getir
      biraz kadın çok insan......
sur dibinde sewişmelerimiz hala orada bıraktığımız yerde...kimsenin görmediği dokunmadığı..bir sen geçsen senin göreceğin bir ben geçsem benim yaşayacağım hayalet warlığımız... mezarlıklarda genç bir kızın cesedi başında yaktık tüm herşeyimizi..adın kimliğime kazındı...beni gören sen sanıyordu seni gören ben....
susma kıyametimi koparma...
     her sabah çıkar gelirdin...gece yazdıklarımı okur küfürlerimi toplardın odada...böreklerin unutulmaz cennet nimedi şimdi damağımda ...öpüşlerle uyandırırdın...kanrewan çığlıklarımız yankılanırdı odaya..gülüşlerin sakalaşmaların kızmaların...geceye kalırdık öylece...ölesiye...
        sabah gelirken çıplak gel
        tüm görkeminle
        aynalara tutsaklığından arınmışlığınla gel
        sabah gelirken okyanusu karıştır gögüslerinin tadınmamışlığına
        ve bir kenara bırak inançsızlğını(inanmışlığını)
        sabah gelirken koynuma girmek için gel...

ilk tartışmamızı hatırlıyormusun... ikinci kata tırmanmıştım balkonunuza....beni affetmeyeceğini söylemeyene kadar gitmeyeceğimi söylemiştim...yan odada baban..kızmıştın deli demiştin..kowmuştun beni...ama ben gitmedim...ellerim balkon demirlerinde...bıraksam güzel bir boşluk...hayır ben ne seni nede balkon demirlerini bırakmak istemiyordum...beni mutlu göndermeliydin...bir güzel cümle etmeliydin aşka dair...
cümlenin eylem hali oldu...kanakana dudaktan aşka...seni taşıyan beynim iki ellerinin arasında...balkon demirini bıraksam güzel bir boşluk...seni bıraksam sonsuz bir boşluk...hayatın en havalı öpüşüydü o ...kabul et artık  delidin işte sende en az benim kadar.....

SWORDFÝSH

istanblue

öğretmenim...
..can(ım) benim!!!
eywallah dost... eywallah

güneþinkýzý

Alıntı yapılan: deliçocuk - 07.09.07/15:17
...

gözlerimin safak vaktinde tanıdım seni...     

sur dibinde sewişmelerimiz hala orada bıraktığımız yerde...kimsenin görmediği dokunmadığı..bir sen geçsen senin göreceğin bir ben geçsem benim yaşayacağım hayalet warlığımız...

...

susma kıyametimi koparma...
...   

tüm görkeminle
        aynalara tutsaklığından arınmışlığınla gel
... 

...

balkon demirini bıraksam güzel bir boşluk...seni bıraksam sonsuz bir boşluk...

...           

duyguların kelimelerle bütünleşmesi bazen çok görkemli olabiliyor...yüreğine sağlık DELİ arkadaşım :)