24.08.19/08:40

Ölüm Ölümlü müdür?

Başlatan Hades, 03.12.04/16:15

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oynakelektron

ben ölebileceğime bir türlü inanamıyorum.

bir sürpriz olur yaşama dönerim diye düşünüyorum.

asya

bu demektir ki, ölüm sana çooook uzakta...

yıllar sonra yaklaştıkça ölüme, inanmaya da başlarsın :)

RDX

19.08.08/23:48 #42 Son düzenlenme: 19.08.08/23:58 RDX
bu pazar babamlarda tüm kardeşler bir araya gelmiştik. ablam, abim, ve hanımı özel konuşmak üzre bir odaya çekilmişlerdi..bende yaşım kaç olursa olsun, evin yaramazı olarak, sırt üstü kapının önüne uzanmış, konuşulanları dinliyordum. aniden kapı açıldı ve göz göze geldik içerdekilerle. ama ablam birden cok acı bir ses tonuyla yıkıldı kaldı öylece. benim yere düştüğümü, öldüğümü sanmış. benim yaşadığımı çipil çipil eden gözlerim sayesinde hemen anlamasına karşın, girdiği o acı tablodan çıkması kolay olmamıştı.
bende donup kaldım. biliyorum ki ölüm insan için ve bir saniye sonrasına kimsenin garantisi yok, bir saniye önceki şartlar ne olursa olsun. dedim ablacım siz varya bırakmazsınız bi rahat ölelim yav. aha şimdi ben nasıl öleceğim, seni bu hale sokacaksa ölümüm. insanın ölmesi bir şey değilde, geride kalanların durumu cok acı :( şimdi bizimkilerden önce ölürüm diye korkmaya başladım valla bu olaydan sonra :(

dün gecede böle çok korkunç bir rüya gördüm. rüyamda rüya gördüğümü fark ettim ve yorum olarak bedenimin paramparça olmuş bir şekilde bir kaç gün içerisinde öleceğim yorumunu yapmışken uyandım. rüyamı hemen eşimede anlattım. oda bana demedimi, evet galiba bu rüyanın yorumu; parçalanarak öleceksin bir kaç gün içerisinde.. bende bi git ya derken birdaha uyandım ki, baktım tek başıma öle savunmasız bir şekilde uyuyormuşum. hemen serin odaya geldim yastığımı kaptığım gibi koşarak pıtır pıtır. baktım benimkisi ooo mışıl mışıl uyuyor. bu arada uyandı, ne oldu dedi. dedim bişe yok. rüya görmeye devam ediyorum. hayırlısıyla bi uyansam diye düşünürken  uyumuş kalmışım öylece.
bu son bir iki gün içerisinde, ölümle ölmekle ilgi beni derinden etkileyen olaylardı paylaşmak istedim. :)

son tango

ölüm ölümlümüdür? yada su,sulumudur? yada da kuru,kurumudur?..yada yada soru sorumudur..hepsi budur..sende kudur..vs..

DELÝNÝNHATIRASI

valla onu bunu bilmem ama bildiğim bişey var, ölüm beceriksiz bir sanatçıdan başka bişey değildir...

oynakelektron

Alıntı yapılan: asya - 19.08.08/22:56
bu demektir ki, ölüm sana çooook uzakta...

yıllar sonra yaklaştıkça ölüme, inanmaya da başlarsın :)

şimdi tabi ölüm korkusu bir yük, ama bu yük aynı zamanda insanın yaşaması için bir içgüdü tehlikelere karşı.

ben şahsen hiç tehlikeli işlere girmiyorum tabi.

feleðin çemberi

ölümden korkan yaşamaktan korkar,
yaşamaktan korkan, başkalarının istediği şekilde yaşar,
başkalarının isteğine göre yaşayan zaten ölmüştür.

ölümü boşverin hayat içinde diri yaşayın...