26.06.19/06:51

her başarısız kadının önünde bir erkek vardır.

Başlatan delikýz, 16.09.07/17:35

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delikýz

yaşam okadar tutsaklıkla dolu ki.belki bunların hepsi benim yada bizim hayatımızda yok.bir kısmı sadece etkileyebiliyor.ama bilirim daha başka yerde daha başka insanlar tarafından mahkum edilen birçok kadın vardır.sermayeyi elinde bulunduran erkeklerin dayattığı ucuz iş gücü,kör gözlerinde ki cinsel objelik...bunlardan sadece ikisi..
hangi kadın kendini yaratma yolunda topluma hakim olan ataerkil düzen içerisinde yanlış anlaşılmadan iftiralara maruz kalmadan bir yerlere gelebiliyor ki?

her başarısız kadının önünde aptal bir erkek vardır.

CEMREM

aman canım estafurullah :P

her başarılı erkeğin arkasındada (yanında) azimli bir kadın vardır :) örnek alsınlar örnek :P

delikýz

bence de ornek alsınlar da alan alıo zaten kı kendılerını de daha ozgur hıssedıolar emınım kı...

nisan

Her basarisiz erkegin onunde de bir kadin olabiliyor ama ne yazik ki..

karaprens

başarılı bir erkegin, kadın, neden arkasında duruyor neden yanında durmuyor diye hiç düşündünmü?

çünkü kadın onu arkasından vurmuştur...!

karaprens

onun arkasındada kadın var...!
başarılı erkek derken: sırtından darbeyi almasına ragmen ilerleyen
başarısız erkek derken: vurulup oldugu yerde kalan ..............
...........:)

deliçocuk

bir erkek olarak yazmak biraz zor bu sayfaya....
ama sunu bilmek gerekiyor bence... tabiki erkekler bunu bilmeli ....ve sonra kadınlar...
katılıyorum deli kıza...ama sunuda unutmamak gerekior... kadının toplum içerisindeki özgürlüğü erkeğinde yaşam ve düşünce alanlarını genişletecektir.. yani erkekte kadınla birlikte özgürlesecektir... çünkü muhattap alınan bir kişinin köleliğinin olduğu yerde digeer bireyin özgürlüğünden bahsedilemez....
kadını özgürlüğü erkeğin özgürlüğüdür....

asya

istisnaları olmakla birlikte, insanın başarısı da başarısızlığı da kendisinindir bence.

hatayı önce kendimizde arasak, başkalarını suçlamasak başarı için ilk adımı atmış olmaz mıyız?

ibar

:2funny: Ahahaha süper yaaa. Koptum abi başliği okuyunca :D  :D :2funny: