24.05.19/23:29

Siyasi anlamda nasil bir halkiz?

Başlatan nisan, 03.02.08/08:35

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ekip6

Alıntı yapılan: büşra - 14.11.07/19:57

ahmed=seni tanımamızla ilgisi yok bu konunun biz bir yerde söylediğin kelimenin aslında öyle olmaması gerektiğini yani bu ülke için seninde birşeyler yapabileceğini söylemeye çalıştım ayrıca insanları tanımaya kalırsa işimiz yandık bizim yaptığımız yorum senin kişiliğin hakkında felan değil söylediğin sözün saçmalığından bahsediyoruz..her söylediği sözü için yorum yaptığımız kişileri tanımaya kalksak ömrümüz yetmez cahilce konuşan sensin..

ekip6

Alıntı yapılan: RDX - 14.11.07/20:08

Tamam o zaman. Benim cahiliklerimden kendine pay çıkartabiliyorsan tamam. Buda aslında bir yöntemdir. Demek ki birşeyler yapıyormuşum. Umut beslemeye hakkım varmış.  :)

ekip6

Alıntı yapılan: shitty - 04.12.07/23:58

Alıntı yapılan: nisan - 13.11.07/00:04
Siyasi anlamda kisiliksiz bir halk oldugumuz soylenebilir mi?

kişiliksizlik demeyelim aslında. evet maalesef ne istediğimizi bilmiyoruz. bugün kötülediğimiz kişinin, yarın ekmeğine bal sürüyoruz. hele kış mevsiminde balın kıymetini herkes bilir.
halkımız her ele merhem olur umuduyla uzanıyor ve maalesef ki o ellere yavaş yavaş bir zamanlar yüzümüzü okşamaktan inip bel altımıza iniyor.
yok biz kişiliksiz değiliz. elleri bir yerimizde olan, güvendiklerimiz kişiliksizdir. her parti başkanı için bunu söylüyorum ve de her örgüt başkanı için.

zifir

bence biz bir halk bile değiliz bu sıfatlardan uzağız

kopil118

düşünceden yoksun, bilimsellikten yoksun bir siyasi anlayış. E bununla da ancak böyle yönetiliriz.Bu bize müstehaktır.

gobilibozo

Balık hafızalı,uykucu,iki yüzlü,şak şakçı,sala başçı bir halkız malesef....