18.08.19/06:53

Adsız Zamanlarım

Başlatan mylia, 09.02.08/09:49

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 18.01.08/22:49

zaman,,kara bir girdap gibi yitiRiyor tüm ..gerçeklikleRi..yalanlaR tükeTiliyor sıRayla ..biten yalan diğerini ..uzaktan çığlığını DuyuyoRum .utanan masumluklaRın,başı önde mağRur bakışlaRın,,bir adım daha yaklaştıRan koca sevgiLERİn 

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 18.01.08/23:27

ben tanımıştım onu gögsünün kafesinde fırlayacakmış gibi çarban yüreğiyle tanrılara kafa tutan mağrur yanilmiş direngen adamı... gögsünün kafesinde fırlayıp çıktı bir kursun ben gördüm onu...  ama kördüm...

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 18.01.08/23:36

kendime gömdüğüm tüm çığlıklarımla kimsenin bilmediği bir sabaha karşı milyonkez küfrediyoRum ,beyazlıklara damlayan kırmızılıklar gibi acılı ve tutkulu sana sevgimleson bulsun....tutki! sımsıkı bölünmüşlüklerim hevesle bekleyen kemirgenleRim,saçlarımı yoluşlaRım ..kaçışlarım sana olsun..yüzümü cevirsem sen ol,,utansam eğilsem sen..küstah olsam yine sen ..dört bir yanımda sen ...izin verme ,,tutki sımsıkı bırakma ..

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 19.01.08/11:11

şimdi ellerimin arasında kayıp gidensin... herkesin bir hatası wardır... benimde olsun... sen... en buyuklerin arasında boğuş benim içimde... benle...çingenem...kawuşman hatam...ayrılığım hatan...ahh benim allahsız sewdam...

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 20.01.08/02:42

bu bir oyunsa,, sıkılmaktan öte sesim çıkmaz oldu boğuşmaktan..yorgunluğumdan öte gücüm kalmadı ben varım demekten ,
ne bu kavgada yenilmez olmayı -anlamlı -kılan ..yok oluş bu kadar işkencelimi olmalı,pes edişlerim yeniden başlangıçlarım..

mylia

Alıntı yapılan: güneşinkızı - 20.01.08/14:02

Kendiyle boğuşmayan var mıdır acaba?

Kör düğümler birikir boğazında, bazen nefes bile alamazsın!

Hayatın kendisi bir oyun zaten, kendi sahneni ve rolünü seçtiğin anda gerçek oluyorsun...

Artık gücüm kalmadı hiçbir şeye dediğim anda, kopar gelir bir kelime dalından ve vurur gönlümün en hassas damarından...

Kelimeler...

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 20.01.08/17:51

bana gel.. durma.. her gecen an... senden benden borç bilinir ömre... kızgınlığım inadım... adın aşk bende... sen bana türkünü soyle... umut la sarıl bana... kawga ile... sarıl ki çığlık olsun sesin... sahi adın neydi senin....

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 20.01.08/18:46

adın künye diye karışır yüreklere... adın yüzünden okunur... yüzünü görmüşlüğüm yok...

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 21.01.08/00:21

biR düşün bozgunluğu yaşadığım..bu bozgunluğuma kulaklarımı-mı tıkayayım? gözlerimi-mi kapatayı-m..aklımı-mı yitireyi-m,,
-Sen beRRak --su kokum..ellrimde hissetiğim duRuluğum..

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 21.01.08/00:25

bir cümle  et bana aynısı olsun... kaç zaman etti bilmiyordum kelimelerden  çıkıp yüreğime damlayan bu huzuru... kaç zaman etti düşeli uzaklara benliğin benden... ellerini ellerini arıyor gözlerim.... ellerin hani?