25.08.19/19:52

Adsız Zamanlarım

Başlatan mylia, 09.02.08/09:49

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 24.01.08/22:43

hep bir sanı... hep bir o... bu kahreden ihtimal... içimin yangın yerinde olabilirlik sancısı...

mylia

Alıntı yapılan: hayal-tiyatrosu - 24.01.08/22:57

Bir labirent  çıkış yollarını bilsen dahi bulmak istemediğin. Gelirken kaybolmayayım diye yol boyu serpiştirdiğim bütün ekmek kırıntılarını evham kuşları yemiş kıtır kıtır, labirentin içinde kaybolmuşum bir başıma.

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 24.01.08/23:06

:smitten:
umudum ,, bekleyişim ,,aynılıĞım..
kendimle boğuşmalarım..içimden çıkan koca bir canavar ..bir bir eziyor tüm çocukluk düşlerimi..kalan kırıntılar sadece bu yolumda ...

mylia

Alıntı yapılan: hayal-tiyatrosu - 24.01.08/23:14

Bir kozanın içindeyim ki çıkmak istemiyorum, etrafıma umutsuzluktan perdeler çekip üzerime endişeden battaniyeler örttüğüm, kaybolduğum, kahr olduğum, görünmez olmak istediğim sadece ve sadece benlerle yüzleşeceğim alabildiğine...

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 24.01.08/23:14

şimdi anlıyorum çocukluktan neden okşadığını saçlarımı annemin...kaybettiğim zaman huzur limanımı hisedeyim diye sıcaklığını yüreğinin....

belkemek mi iyidir yoksa yürümek... dinlemekmi iyidir yoksa konuşmak... şimdi çıldırmak waktinde beynim... ölürüm heralde hissetmese warlığını içim..

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 24.01.08/23:31

beklemek mi yürümek mi ? ben bekleyen tortularımın kıpırdanışıyla koşmaya başladım bir yaRına..çılgınca ,ayazda çırılçıplak ayaklarımla ,yarınımsın..bu yorgunluğum sende tanımsız bir dinlenişe bırakacak yerini..

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 24.01.08/23:41

şimdi gelse çocukça bir gülümseyiş.. şimdi gelse ben yine arkasından ona baksam... kadınlığının sawunmasını kaşlarını çatarak gösterse dünyaya... şimdi gelse bi delilik yapsam... şimdi gelse anlatabilsem..simdi gelse we yazmak zorunda kalmasam ... yaşaşam... uyusam uyusam ve hiç uyanmasammmmm...şimdi gelse...

mylia

Alıntı yapılan: hayal-tiyatrosu - 24.01.08/23:42

Kelimelere bile kalmamış ilgim. Ya da ben öyle sanmak istiyorum. Beynimin mağarasına çekildim çaresiz.Kayarsam düşmeyeyim, düşersem kırılmayayım diye yanımda duruyor sadece buz gibi yüzüyle gerçeklik.

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 24.01.08/23:44

bu mucizeyi birtek sen ve ben bileceğiz ..bi gün söz,inan sadece..gülümseyişimi sabahın ilk kızıllığında bırakacağım yanına..

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 24.01.08/23:49

yüzünü korkaklığına cewir yüzünü nefretine... nefretin aydınlatacaktır ancak seni kör karanlık mağaralardan... yüreğinin dehlizlerinden bir fidan çıkar yeryüzüne... bu defa adını sen koy ömrünün....

...

cesaretliler bir defa korkaklar hergün ölür.... (uğur mumcu)