18.08.19/06:54

Adsız Zamanlarım

Başlatan mylia, 09.02.08/09:49

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mylia

Alıntı yapılan: deliçocuk - 31.01.08/00:37

her an seni doldurmak isterken.. her an sensizim bu zamanlarda..(moon)

pişmanlıkların war sanki

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 31.01.08/20:48

şimdi _us zamanı..bulunmayan zaman adının sus zamanı,,

parmaklarım üşüR,avcumu hıRsla kapattığımda ürperişim bezginliğimle noktalanıR..

bu kaçıncı,,belki bilinmeyende ulaşamadım daha Ermişliğe,
başlangıcımın hazin sonu..dışarda deli biR yangın..Birtek kendime kaçısım..yine,,

ta Orta yerine yanGının..

mylia

Alıntı yapılan: zeynep_r - 05.02.08/23:23

yine elime gömülen boşluklarım..bu kadar ağIr olmamalı ,her iç geçiriş derin bir nefes alış..

boğuluyoRum..tükeniyorum ..ama hala nefRetler savuruyoRum yüzsüz_lere..sömüren bu belki beni

sırTımı dönüp gitmeliyim..( nereye?)

dengedilê

bütün arabaların kenarlarında seni aradım dağıttığımız el kağıtları artık bizim ellerimizle değil başka ellerle dağılıyordu kentin sokaklarındaki arabalara...
geçtiğimiz her sokak biraz daha sen kokuyordu evet beni seni seviyordum kendime inat yaşama inat gene seni seviyordum hala rüyalarımın en güzel karelerini senle görüyordum üstüne üstlük hiç bir kötü sözün aklımada gelmiyordu sanki kalbim beynime mantığıma inat tüm kötü anlarımı yok ediyordu beynimde senle ilgili ne kadar acıydı ki sevdamı artık kimseye anlatamıyordum o herkes için kapanmış atılmış bir defterdi de kimse bilmezdi ben o defteri kara sulara değilde en içme yüreğimin en derin yerine gömmüştüm evet hala herşeye inat seni sevmek hala sesini kulağımda duymak ne bileyim işte...

kasım 2007 saat:06,00

zeynep_r

myliacım ellerine sağlık :) çok teşekkür ederim  :smitten:

mylia

Nihayet kıymet bilen biri ne demek zeynepçim hiç önemli değil :)

zeynep_r

sığınışım biR oldum ,,tek oldum ( olsaydı_m..) seçemiyorum hangi ip sonumu hazırlasın..bir çözsem düğümleRi tek Tek,bak gördüğün nasıRlar çabalaRım..ne güzel kandırıyoRum kendimi!! ben değilmiyim gözlerimi kapatıp görmezden gelen hayatı..ne ortada çaba var Ne de bir adım..
yine hemen küstüm _oynamıyorum ..

deliçocuk

ebe sensin... mızıkçılık olmuyor...akıllandık ve sorgular olduk hayatı... kabul edişlerimiz göz yummalarızmızzorlandı... okadar alıp gidildiki bişeyler bizden... hayır ...sıranı geçir... ve yakala beni yada hayatı...

önün arkan sağın solun hayat.... başla şimdi bu en saf en temiz oyuna....

þarkýsý_beyaz

zeynep_r

çocuklaR bile masumca oynamıyor artık oyunları..bu bilmem kaçıncı ..beni sobeleyen hayat,,ah ben bir sobelesem tüm yalanları,sıRadanlıkları..

tüm değerlerimin  kaRşısına geçip bir bir sırıtanları bir sobelesem..ve göstersem hiçlikleRini.
neye yarar birkez düştü ürperti yüreğime ,korkularım eşlik edicek artık soğuk bir nefes gibi ensemde..