19.07.19/14:05

İnsan Gerçek İçin Politikada Olmalı

Başlatan SivanA_SimyacI, 14.02.08/11:47

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SivanA_SimyacI

14.02.08/11:47 Son düzenlenme: 16.03.08/17:12 asya
Öncelikle başlığa kızıp da nasıl olur canım diyen dostlarımdan cellanlenmemelerini rica edeceğim.Bugüne değin hep dinledik politika dürüst olmayan insanların işidir gibisinde tümceleri hep işittik.Gayet de yerinde ve de doğru tümceler fakat bu tümceler bir gerçekliği göstermekte her insan dürüst olmayı benimsememiş olabilir,içi çıkar,hortumculuk emellerinde kavurlmuş olabilir,dolayısıyla o insan için de ki bu kötü emelleri açığa vurduğunda gerçek kimliğinide bizlere yansıtmış olmaktadır.O insana kızmak yerine,kutlamak gerekmektedir,
Bu Kadar Olmazmı Diyorsunuz?
Olur,Olur,
Bakınız şimdi,seçimden önce birisi birine ip atıyordu,birisi de televizyonlarda çıkıp benim milletim kimin ne iplerden atladığını bilir gibisinden naralar atıyordu,bu olaylar yaşandığı an davalarına ne güzelde sahip çıkıyorlar karşılıklı sert muhalefet doğrultusunda demiş olabilirsiniz,
Ama gelin görün ki bugün bugün o davanın sahipleri ele ele diz dize,Türkiye Cumhuriyetini geriye götürecek bir uygulamaya imza atmaktalar,bugün ki olayları görenler de hepsi çıkarları için politika yapıyormuş meğer diyip kızabilirler,
Çıkarları için yapıyorlar evet bunu diyiniz fakat kızmayınız bu gruplar ve bu kimseler için de ki gerçeği kirli ittifaklara girişerek,kirli dolandırıcılıklar yaparak açığa vuruyorlar zaten bu insanların gerçeği bu asıl dürüst olmadıkları anları biz Türkiye sevdalısıyız dedikleri anlardır,onun dışında yaptıkları tüm kötü işlerde gayet dürüst davranarak kendi benliklerini ortaya koymuşlardır,
Burada kızmanız gereken,bu kimselerin tüm bu dürüstlüklerine rağmen gayet dürüstçe gizlisiz saklısız gerici emellerini gerçekleştirirken,ses çıkarmayan millete ve aydın sıfatını almış kimselere kızmak durumunda olmalısınız...
Asla unutmayın dostlarım,insan gergin bir ip üzerindedir ipin bi tarafı hayvan,bi tarafı insanüstünü barındıdır,dürütslüklerinde çıkar ve hortumculuk olan bu insanlara kızmayın çünkü onların bu ipte ki yeri HAYVANLAR,bölümüdür,ve ne yazıkki HAYVANLARIN aklı yoktur...!

þarkýsý_beyaz

çok demode....
ve yazının bazı kısımlarında ecevit konuşuyor sandım....