18.07.19/13:22

Fethullah Şifreleri

Başlatan SivanA_SimyacI, 19.02.08/23:20

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gzgn

21.08.08/15:30 #230 Son düzenlenme: 21.08.08/15:33 gzgn
dikkatimi ceken bir nokta var ki simdiye kadar bunu ne bir turizm acentasinda gordum ne de bir kamu kurulusunda. web sitesi 21 farkli lisanda yayin yapiyor.

sessiz..

Alıntı yapılan: humanist_ - 10.07.08/22:26
:D sah ismailin sevgi ve hosgorusu mu
yaa sacmalama isgal ettigi toprakların hukumdarkarının kafatasından sarap icen heralde osmanlı padisahı degildi

sehzadelerin oldurulmesi ise daha fazla kan dokulmesini engellemek icindir devlette ic savas mı cıksın binlerce kisi olecegine 1 kisi ölür sence bu daha mantıklı degil mi
senin dedigin sole bisi

-bir ucak var ve nukleer bomba atack bir pilot var icinde
ucagı vurmayalım cunku pilot ölür
amma sunu dusunmuyorsun eger ucak vurulmassa bomba atılan yerdekileri öldürecek

anadolunun masum insanlara dokunmayız zaten cunku dinimiz buna asla izin vermez devletimiz ali osman  ehli sunnetin izinden ayrılmamıstır hem nie katliam yapsınki  sebep goster bana

seyh bedreddin,pir sultan abtal,ve digerleri ise isyankarlardır ve cezası verildi onların
hem bana bi belge,ispat goster hadi. dunyanın en adaletli devletine yakıstırdıklarına bak
eger osmanlı zalim olsaydı niye romanya sovyet isgaline karsı tbmm ye 'gelin burayı fethedin sovyetlere bırakmayın 'desin

eger zalim olsaydı niye cezayirde cumhurbaskanımıza (ismi simdi aklıma gelmiyor) oranın halkı Padisahımız hos geldiniz gibi  slogan atsın

yada niye ispanyadaki yahudi ve arapları kurtarsın

yada niye osmanlı simdi kan gölüne donen ortadoguyu bir tabur askerle idare edebilsin

.... bunlar uzar ve bunların bazıları dikkatini cekerse yakın zamanda olmus yani ispatı mumkun senin gibi kafadan atmıyorum

ben osmanlı torunuyum ve bubunla gurur duyuyorum YASASIN OSMANLI RUHU

Alıntı yapılan: humanist_ - 04.08.08/15:21
nooldu cevabın yok mu  sah ve sah gibi dusunenler hadi cevaplayın  yad asoru sorun bekliyorum

en çok övündüğünüz padişahınız f.s.mehmed neden anadoludaki alevileri öldürdü?