25.08.19/19:49

Dünyadan...

Başlatan Khaos, 11.03.08/00:52

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Khaos

[yt=425,350]911hp-YbfHc[/yt]

güzelmiş evet :D

akrepv

e bi tanede benden olsun o zaman :)

Mağara Adamı

[yt=425,350]phyHI-9XWyY[/yt]

asya

ne iyi yaptınız dostlar, tümü çok güzel videoların :D

blackcat

Sabah sabah çok eğlendim doğrusu =))
sağolun .

Khaos

14.03.08/03:21 #14 Son düzenlenme: 14.03.08/03:46 Khaos
Sonunda youtube a sorunsuz girebildim :D

Bilindiği gibi önceden DNS ayarlarını değiştirerek youtube a erişilebilinirken telekom buna da önlem aldı. IP üzerinden blokladığı için işe yaramıyor. Yani kendini beğenmiş beceriksiz muhtarımız telekom un eline düşmüş olduk yine proxy yi değiştirsekde

Üstelik artık mahkeme kararı da çıkmıyor sunucu bulunamıyor. Anonim proxy server siteleri vasıtasıyla girilebiliyor ancak youtube için pek anlam ifade edemeyebilir çünkü çoğunda bu sefer javascript programı kapalı olduğundan videolarda flash hatası görülüyor.

Ancak ben bir tane buldum ve birkaç denemede başarılı sonuç aldım bir sorun yok.

Önce şuraya giriniz ve bu sayfayı bir yere kaydediniz bulunsun.

http://www.ktunnel.com/

sonra oraya youtube un adresini yazarak BeginBrowsing e  tıklayınız,

ve youtube karşınızda.

Sonra oradan dilediğinizi izleyin artık çünkü bağlandığınız sitenin telekom tarafından IP si yasaklanmadıkça telekom dan kurtuldunuz.

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/9718df173b8da3c6c8a1427930b396b8306272e2d77da1eab09512adfbe1fc3f609ac43b5b9aeca816440

Tabi link e tıklasakta istediğimiz videoya ulaşımıyoruz çünkü önce ktunnel den açıp, izlemek istediğimiz video yu elle yazmak gerekiyor maalesef. Olsun. :) O yüzden önce ktunnelden youtube u açıp sonra oradan adres çubuğuna yukarıda örnek olsun diye verdiğim linki yapıştırın. Bazen o da olmuyor en iyisi elle Pixar - For The Birds 2000 Short Film yazın,onda da olmaz ktuntel açılırsa sadece pixar yazıp 2. sıradaki videoya tıklayın. (Bazen biraz uğraştırıyor işte ama olsun T.C. vatandaşıyız alışığız :) )

Ne şirinler değil mi :D

İyi değilim bilgisayar işlerinde bu yöntem işe yarıyor youtube için şimdilik tabi daha iyi yol bilenler de vardır. Pek bilmeyenler bu yolu kullanabilir benim gibi.

asya

Kutlarım seni khaos, emek vermiş ve savaşını da zaferle sonuçlandırmışsın... Ama bende youtube'a harcayacak bu kadar sabır ve emek yok valla. Olsa...dükkan senin yani..:D

Khaos

Maksat youtube değil, devletin ve telekom un küstahlığını delmek. Yurt dışından birine telefon da Atatürk e hakaret konuşması yaptırıp kaydedip sonra telekom a kapatma davası açacam nasıl böyle bir konuşma olur telefonda kapatılsın telekom diye. Google u da kapatsınlar o zaman neler var oradan ulaşılan. Salak bunlar ya tam Türk mantığı.

Khaos

Biraz geç oldu ama yeni denk geldim,iyi reklam olmuş :)

[yt=425,350]nrxmpihCjqw[/yt]

eksi273

Flash tv de gayet ciddi vermişlerdi bunu haber olarak,
Neymiş, yeni bir penguen türü keşfedilmiş,
Uçabiliyormuş
:)

Khaos

aha ha flash tv o konuda meşhur zaten kulaktan kulağa yayılmış haberlerin son durağı :D Bazı gazetelerin ciddi sandığını türkiyedeki ben de okudum tam bize göre bize yakışan bir durum. :)