20.07.19/11:25

sistem orospusu olmaktan nasıl kurtulur

Başlatan istanblue, 13.09.07/11:11

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Do_Vê

bunu engelleyemezsin, senin hormonların çalışmıyrmu

lebiderya

Alıntı yapılan: istanblue - 13.09.07/11:11
..."Kendime kızdım, çok kızdım. Nasıl böyle bir hata yapabildiğime, sözleri ve savundukları idealler çok farklı da olsa, bu erkeklerin kendi yaşamlarında tam da karşı çıktıkları sistemi yeniden üretme noktasında ne denli güçlü bir işbirliği içerisinde olduklarını nasıl unuttuğuma çok kızdım. Şimdi, sevgili, aşık, koca adına ne derseniz deyin, kimseyi istemediğim müddetçe cinselliğimin de sona erdiğini kabullenmeye çalışıyorum."
Seray'a dayatılan çözüm bu, beğenmediniz mi? Peki nedir sizin Seray'a öneriniz?

evet beyler dikkatle okuyunuz lütfen, rica ederim.Hemde tüm benliğinizle kadınları yanlızlığa mahkum ediyorsunuz kendi hoyratlığınız yüzünden. Ve birlikte olduğunuz kadınların vasıfları yüzünden. Oysa burda geçen erkeğe perhiz uygulatmak gerekir. aklı başına gelsin nasıl birşeymiş.
    Arkadaşlık teklif edersiniz, aklınız tek bir konuda olur ve bu konuda baskı yaparsınız. Zaten kadın toplumun baskısı altında ezilmiş, siz çıkar saygı duymayacak olduğunuz bir yönden baskı yaparsınız çifte baskı. Evlenirsiniz (bazıları için) yine kadını zorda bırakırsınız. Elbet böylelerin sonu gelecek. Hala umut vr.:)
Alıntı yapılan: Do_Vê - 15.06.08/01:06
bunu engelleyemezsin, senin hormonların çalışmıyrmu

çalışmış olsaydı, e 5 lerde sadece sadece bayanlar değil erkeklerde görevyapardı diye düşünüyorum. Yoksa oraya kadar gitmeye gerek kalmadan toplumdaki erkekler potansiyel namzetmi?
seç beğen ve al.oooooo piti piti karamela sepeti.terazi lastik jimnastik
bis size geldik bitlendik.:)

Do_Vê

fakat, hala, kabullenmeye çalışıyorum diyor, burası önemli
bitlenmek iyidir, kaşınırsın

lebiderya

Ne desin kıscağız.
Kadın ve erkek birbirini tamamlayan öğeler değil ise, yradılışlarındaki aykırılık nedir.
Olması gerektiği bir beraberlik olmuyorsa siz erkeklerin ha ha! dediğiniz türden kadınlarda sizin paralarını alır uçar alışverişe siz cüzdanlara kös kös bakarken, ha ha! deme sırası onlara gelir.
Biraz sevgi için var olmayı öğrenin, sonrada evlrinişzi ilaçlayın.
kaşınmak uyuzluktan gelir.
Yeterince uyuz olamadıkmı?