20.07.19/11:21

Evlilik

Başlatan deniz, 17.06.04/11:45

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deniz

valla ben de acıyorum ona..

tüm kadınlara acıdığım gibi :D

MeNaR

war ya seninle baş edilmez...
walla ben bi ara senden eşinin numarasını alayım...
kimbilir nasıl korkuttunda katlanıyor sana

kiya

bravo asya'nım, son derece hayırlı bir iş yapmışsınız iki evlilik başlığını birleştirerek, umarım ömür boyu, sağlıkta ve mutlulukta, hüzünde ve kederde, aman neyse işte, mutlu ve huzurlu bir birliktelikleri olur :)

asaf

tek konuda kocasınlar diye ekliyorum ben de :P

kiya

bu arada ozan'a tarih farklı gelince düğüne yetişememiş, ulem ne eğlendik halbuki, di mi asaf, ozan'cıım, çok üzgünüm valla, sana yanlış davetiyeyi postalamışız. bi dahaki düğünde görüşene kadar kumanda masasındaki arkadaşımız mustafa keseratar kardeşimizle birlikte iyi geceler, hayırlı sabahlar diliyoruz, hoşçakalın...

asya

Alıntı yapılan: kiya - 17.04.07/02:37
bravo asya'nım, son derece hayırlı bir iş yapmışsınız iki evlilik başlığını birleştirerek, umarım ömür boyu, sağlıkta ve mutlulukta, hüzünde ve kederde, aman neyse işte, mutlu ve huzurlu bir birliktelikleri olur :)

diğerlerini herkes birleştirir. önemli olan iki evliliği birleştirmek tabii ki. takdirleriniz için teşekkür ederim efendim. :)

kiya

efendim biliyorsunuz, esas olarak, "tedbir sizden, takdir allah'tan", bizimkisi naçizane bir el çırpma hadisesi, tabi sizin için olunca biraz sert vurduk ayalarımızı, elimizden gelen budur yani, umarım allah'ın takdiri üzerinize olsun :)

asaf

takdirle uslanmayanın mı hakkı kötekti abicim :P

kiya

tekdir ile uslanmayanın canım, tekdir, bak şimdi de tekbir esprisi yapacak bıraksam, allah seni n'apmasın e mi? ya allah, bismillah, allah-ü ekber! :)

lilith_noir

Alıntıdiğerlerini herkes birleştirir. önemli olan iki evliliği birleştirmek tabii ki.

asya bu söylediğin aklıma leguin halanın "dünyanın doğum günü" kitabından bir öyküyü getirdi. çoğulcu evliliği anlatan bir öyküydü bu. iki kadın ve iki erkek evleniyor, yani dörtlü evlilik. her eş diğerleri ile birlikte olabiliyor vs.
Leguin'in insanların kafasındaki homofobiyi ve çokeşli yaşam korkusunu silmeye uğraştığı nafile çabalardan biriydi işte bu da... :(