25.06.19/02:14

Evlilik

Başlatan deniz, 17.06.04/11:45

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ÜSTAT SENNA

Evlilik aslında başınıza hiç gelmeyecek sorunlarda bir kadının size destek olmasıdır. :D  

Çakýl Taþý

AlıntıEvlilik aslında başınıza hiç gelmeyecek sorunlarda bir kadının size destek olmasıdır. :D

Bu sözden sonra daha başka ne denilebilinir ki...

bir erkek için ama!

ya kadın için?

fatih

AlıntıEvlilik bence havalandirma sirasi(hapisteki kisa zamanli disari cikma zamani)!

bende tam tersini dusunuyorum..ama sen hemen evlen o zaman dostum,yoksa hapiste curuyeceksin :)

torq

Evlilik kutsal mı yoksa modası geçmiş bir bir kurum olarak mı görülmeli?
Evliliği dostlukların başlangıcı olarak mı görmeliyiz yoksa gelecek kuşakların bir garantisi mi?

nefreT

Kadınların için durumu bilmiyorum ama erkekler için genelde mesele şöyledir.:Kendi rızanla evlenir, evlenir evlenmez de bu azaptan kurtulmak ister, gördüğün her kadına eşinden nefret ettiğini anlatır ve şefkat dilenirsin.

Evlilik kutsalsa bile o putu kıralı çok oldu.Artık her şey biraz daha fazla bürokrasi tutkusundan başka bir şey değil.

psi_misst

evlilik   diyince  kusmak  geliyo  içimden    hiç  sevmediğim  bi  kurum  aileleri  mutlu  etmek  için  yapılr...

gatetodeath

zor iş zanaat ,kısaca götü kaptırmak,dizginleri vermek ...

al bi tane seviş,yemek yap beraber ,iç sıç, vur dibine ,yaşa aynı evde, hatta dindarsan dini nikah falanda yap ama resmen evlendin, resmen sıçtın abi!...hele çocuk,ulan sen degesizin allahısın bi de çocuk yaparsan dünyaya bi dengesiz daha kazandırırsın,yaşadığın ii günlerden çok kötü günlerine bak ve acı çocuğa...evlen yada evlenme ama dedim zor iş zanaat...

özgür

ayni wc'yi bir kadinla paylasmaya alismali derim,evlenmeden once.

buz

Evlilik ,tutup tutamayacağını asla bilmediğin bir sözü verdiğinin sana sürekli hatırlatılması gibi geliyor bana.

mens cogitans

sözleşmeye dayalı tutarlılık ölçeği olabilir.  normlara uygunluğun meşrulaştırılması