26.06.19/06:50

Görücü usulü evlilik

Başlatan deniz, 17.06.04/11:47

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eksi273

Bazıları için "Görücü usulü" evlenecek birini bulmak için tek seçenekleri.

"Zar atmak" gibi bişey aslında..

eksi273

"20 yıl bıle geçse ınsan ınsanı tanıyamayabılıyor." diye düşünüyorsan, bağdaştıramaman normal..

Kısa sürede birilerini tanımaya çalışmak, bana "zar atmak, şansa bırakmak" gibi şeyler çağırıştırıyor.

eksi273

Bu oyuna başlamaya niyeti olmayan ve üzerinde düşünmeyen biri olarak.
:)
Öyle diyorsan öyledir.

RDX

16.03.08/22:16 #23 Son düzenlenme: 24.03.08/19:49 RDX
karşı cinsin bana ne katıp ne katamayacağının tüm bilgisi yakında çözümlenecekmiş gen tahlili yapılarak.ben on yıl daha bekleyip gen tahlili usulüne göre evleneceğim. :P

eksi273

Doğ-büyü-oku- iş sahibi ol-evlen- çocuk sahibi ol- emekli ol-öl.....
Herkese uyar mı ki...

eBRuLi

Görücü usulü ya da anlaşarak  evlilik ... kalite varsa kişide , kişilerde bir ömür boyu kimse kimsenin sırtına binmeden yürüyor.. bunaltırsan , hep alır vermeyi bilmezsen , hep ben dersen belki yine yürür ama bir taraf insan olmaktan çıkabilir ya da mahkemede biter sonu .. aman evlenmeyin bence bekarlar.. özgürlük gibisi var mı ? özgürlükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

sosyalbella

"evlilik ve ona eşlik eden kıskançlık ve mülkiyet duygusu ruhu tutsak eder" nietsche...görücü yada chat :D  ne fark eder..

Sapiens

açarmısnız kıskançlık ve mülkiyet duygudu yla ne demekistediniz

gobilibozo

Arştırmalara göre uzun zaman flört edenlerde boşanma dah sık oluyormuş,görücü usulü evlilikler de daha az boşanmaya rastlanılıyormuş muş muş ben demiyorum devlet baba diyo  :P

Khaos

tabi öle olur. Görücü usulü evlenen nasıl boşansın anlaşamasa da ne olursa olsa da görücü usulü evlenmesine neden olan çevre boşanmalarını da olanaksız kılıyor. Yani bu boşanmanın olup olmamasına göre yapılırsa çiftler arasındaki uyum veya uyumsuzluk yandık