17.08.19/17:01

(?!)

Başlatan mylia, 09.05.08/12:23

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mylia

09.05.08/12:23 Son düzenlenme: 09.05.08/12:27 mylia
İncecik kesiyorum bileklerimi. Duyumsadıklarımda  bir pencere açılıyor ,, Düşüşlere bakan…  Masanın üzerinde kurumaya yüz tutmuş

çiçeklerden daha gerçek üstelik. Odalar var zihnimde. Karanlık.. Salt uykusuzluğun devriği olmuş kalbim yine.. Şiir ver bana diye sesleniyor

derinimde biri. Toprak kadar örtük, gök kadar tutarsız, ağaç ol diyor köklerini sal durmadan. İnanmaya korkan bir  zavallı gibi incecik

kesiyorum bileklerimi. Rüyalar bırakıyorum ardımda. Sonra durmadan aynı cümleyi tekrar ediyorum kendime şiirler yazıldı, soluk aldı, gezindi bu

odalarda.  Kendimin dışında,, alt metinlerde bir artık yaşamaktı her/şey ‘Benim hikayemi kim yazıyor Tanrı(?!)’’. İnançsızlığıma açtığım

Parantezi kapat hadi. Açık kaldıkça düşüyor içinden insan yanım(…)

Ruler of the Ruins

Toprak kadar örtük, gök kadar tutarsız, ağaç ol köklerini sal durmadan..

fikir

mylia, bu yazıyı yazarken nerelerde gezindin, hangi kuyulara, ağaç oyuklarına, dağbaşlarına, okyanuslara daldın, çok merak ediyorum...

çok etkileyiciydi...

mylia

Teşekkür ederim fikir bunları senden duymakta benim için çok önemliydi

mylia

19.05.08/10:14 #4 Son düzenlenme: 19.05.08/10:21 mylia
Bir çok şey içinde aslında bir tek şey en şerefli içkidir şarap. En yükseğe kaldırılan.,, Senin şerefine, sana onur biçilene kaldırıyorum öyleyse…

Güngörmemiş eksik bir bakıştın sen aslında. Seninle yeniden bakmayı öğrenmek gerek. Durmadan çullar  ardında kanayan yaraların vardı.

Seni hiç çıplak görmemiştim oysa. Herkesle yaşardın uzun uzadıya,  bir tek benle ölmeyi beceremedin ..

Bu gece meleklere uçmayı yeniden öğretmek gerek.  Tanrıya göç zamanı başlayacak. Kanat uçlarına takılacak ne çok şey var..  Pencereden

içeriye sızmayı bekleyen kocaman bir gök bana bakıyor. Şimdi alkol sonrası ayyaş bir fikrin sızıntıları diyebilirsin bunların hepsine.  Bir avuç

karanlığız oysa senle ikimiz. Bu düşte dekor hatası var anne..  İnsanı sensiz ölümlere öykündürüyor… 

zeynep_r

myliacım döktürmüşsün yine ..yüreğine sağlık çok güzel yazmışsın ..