20.07.19/11:25

Atatürk Mason Localarını kapatmıştı.. sonra neden böyle oldu?

Başlatan Tigris, 01.01.07/20:30

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nisan

Dikkat edersen benim mesajlarim da silindi, eger sana dair olsaydi salt seninkiler silinir, benimkiler kalirdi. Demagoji yaparken daha dikkatli davran.

Ataturk'e saygi ile hicbir alakasi yok. Olsaydi sana yukarda Ataturk mason mudur ,bu mudur soylemek istedigin diye sormazdim zaten.. Ama senin derdin kitap kopyalamaksa onu burada yapma. Masonluk Ataturk ile baslamaz zaten. Kokeni Osmanli'da atilmistir. Bu yuzden Ataturk'e saygisizlik gibi bir derdim olamaz. Ama bilmiyorsan once oku sonra ilgili yere yaz.

Konu Ataturk'un ne dusundugu bu konuda, sen kalkip Ataturk musluman da degildir , ne oldugu belli degildir durumun diye yazarsan bu anlamsizdir.

Bak oku ogren once Osmanli'yi irdele sonra Ataturk'e gel.

Al sana link;

SABAH - 28 Ağustos 2008, Perşembe - Ana Sayfa

Topigin en basina gidersen yazdiklarinin aynilarinin yazili oldugunu goreceksin zaten.. Kapanmalari vs.
Girdigin bilgilerin hepsi mevcut topikte Taner  Ayan vs. ayni seyleri yazmanin bir anlami var mi conan? Bunlari zaten biliyoruz. Bilmedigimiz birsey soyle..

conan

Anlamadığınız için aynı şeyleri gönderiyorum.
Neyse ben gidiyorum daha hazır değilsiniz anladım

nisan

Ayni seyleri topige yazip durmak kirlilikten baska birsey kazandirmaz. Yazilmis ve tartisilmis bir konuyu tekrar yazmanin ne faydasi var? Bahsettiklerinin hepsi topigin eski sayfalarinda mevcut zaten.. Biz anliyoruz, anladigimiz icin o yazilar yerinde hala, ama sen anlamadigin icin, anlatmak durumunda kaliyoruz. Kendi kendilerini fesh etmeleri kac kez tartisildi yazildi bu topikte.. Ayni seyi, yeni birseymis gibi sunmanin manasi var mi?

Biz o konulari yazip geceli, tartisali cok oldu. Sen gec kaldiysan senin sorunun. Sen bilinmedik bir konuya hazir olunca gel, en iyisi..