24.08.19/08:41

kaybeden hep buna mahkum mu?

Başlatan jeren, 30.01.05/19:46

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jeren

bişileri birilerini kaybetmeye başladığında hep kaybedersin
zincirlemedir bu..
ve halkayı biri veya bişiler bi şekilde kırmakdıkça hep kaybeden olursun..
neden böyle olmak zorunda..?

buz

İnsanlar fazla standart..Baktılar ki biri birilerini kaybetmeye başlamış ,onlar da diğerlerini takip edip kaybolma kuyruğuna girerler..Yoksa kaybedenin aynı kaybedişi hazırlayan tavırlarını sürdürmesiyle meselenin bir alakası yoktur. :)  

overdose

yorucu bir iş seyahti sonunda veine dönersin kapıyı açarsın içeri girersin içerden yatak odasından sesler duyarsın kapıyı hafifce aralarsın uğruna ölecek akdar sevdiğin insan senin yattığın yatakda başka bir adamla sevişiyor kaybetmişsin o anda bitmişsindir hiç birşey yapmazsın çeker gidersin oturusun takıldığın bara bir bira söylersin en iyi dostun gelir ne oldu der karım beni aldattı dersin oda bu iyi der nedne bu iyider karının gercek yüzünü gördüğün için 10 senelik maskesi düştüğü için sen orda onu öldürmeyip hayata sağalma dımlarla bastığın için sen kaybetmişsin ama kazanansı kaybetmenin doruk noktası kazanmaktır ve bizler kaybettikce kazanmanın ne olduğunu anlıyoruz  

nicom

kaybetmek bazen kazanmaktır..zamanla anlarız ama..o nedenle mi zaman herseyin ilaci derler bilinmez..
zaman degildir belkide ilac , sadece daha olgun bakabilmektir kanımca..yada artık umrunda olmamasi..
kaybetmek iyidir ..bazen..azen..zen..en..n.. ..
kayboluslar bunyeye gereklidir..  ^_^  

buz

Kazanılanlar kambur olduğunda kaybederek yükümüzden kurtulup ,hafifliyoruz gibi..

belki bazen kendimizden de böyle parçalara bölünerek kurtulmamız gerekiyordur..yeniden kendimizi kurarak yani.

overdose

bazen insanında otomatiği bozuluyor buz kendini kurmalar kurtarmıyor

wiseman

kaybettikten sonra yine kaybetmenin nedeni kaybetmeyi kaybettiklerini hatırlamandandır
birkez kaybettinmi ondan sonrada kaybedersin çünkü her şey birbiriyle bağlantılıdır

jeren

kayıp ettim
kendimi..
bulmam
lazım
beni gören var mı..

belki herşey insanın bi yerde kendini kaybetmesiyle başlıyor.
acaba kendimizi kayıp ediyor muyuz yoksa bilerek mi bi yerlerde bırakıp o yeri hatırlamak istemiyoruz..

wiseman

her ikiside insan kendini bilerek kaybeder mesela kendini güçlü hissettin mi kendini kaybetmezsin ama istersen kaybedersin mesela ben arada sırada kendimi bilerek kaybetmeye çalışırım kaybettiğimdede artık sinir hapları kullanmaya başlıyorum siz yapmayın kötü oluyor

sessizlik senfonisi

bu şehir
kimsenin görmediği
mutlaka yaşadığı
bu şehir yalnızlık şehri
evet yalnızlık
gözlerini kapa düşün
yüzünü hatırlayamıyorsan
sen şu an bu şehirdesin