21.07.19/17:22

Kurdistan Komunist Partisi

Başlatan marcos, 06.08.04/12:41

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gerilla

AlıntıEskiden herşeyin bir kuralı, bir kaidesi vardı, vatan hainliği bile böyle açıktan açığa yapılmazdı!

Kendisini şaşırmış bu insana aşağıdaki satırları okumasını öneriyorum!

Ey Türk Gençliği!
Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!


Bu ülke için yaşayan onurlu ve asil insanlar!
Vatan hainlerinin yaptığı "barış ve kardeşlik" masallarına inanmayın! Onların bu tuzağına düşmeyin! Katledilen 50000 insanımı unutmayın. Dedelerimizin canlarını vererek koruduğu bu güzel vatanın bölünmesi için uğraşan aşağılık insanlara kanmayın! Ekmek yediğimiz, yaşadığımız bu toprakları savunmak için canlarını vermiş şehitlerimizi, mevzilerinde bedenlerinden birer parça bırakmış olan gazilerimizi unutmayın!

Asla unutmayın!..
Çünkü, unutmak ihanettir!..
Unutmayacaksın: "Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir." O 'İstiklâl,' bu toprakların yüz binlerce evladının, vatan ve milletinin uğruna canını veren yüz binlerce genç insanın kanı pahasına kazanıldı!.. O Cumhuriyet, Türk Ulusu'nun şahlanışıyla kuruldu!.. O İstiklâl ve o Cumhuriyet, değerini kavrayamayanların anlayamayacağı ölçüde kutsaldır!..

Türk demek Türkçe demektir; Ne Mutlu Türk'üm Diyene

yürü beee

ama dikkat bu gazla doğuya falan gidersin mazallah yazık olur!!!!!!!!!
;)  

DeRiN

birimiz ölür diğerimiz gider gerilla  ;)  

gerilla

aynen biri ölür biri yoluna devam eder.
B)  

Umay Kaðan

Uluslar kanını dökebildiği kadar yaşama hakkına sahiptirler ;)

Bundan onur duyarım.

gatetodeath

bunlar kolpa ...

parayı veren düdüğü çalar !

uluslar ekonomilerini ortaya dökebildiği kadar yaşama hakkına sahiptir!!


Umay Kaðan

Hepiniz nesnelliği düşünüyorsunuz değil mi ?

Hala tinsel bütünlüğün önemine varamadınız....

Tragedja

Bunu bilmene sewndik demek ki sende istersen düşüne bilip mantıklı bir şeyler söyleyebiliyormuşsun demi 40 yılda bir böyle arıza weriyorsun demek bak bunu iyi kullan git bu gün sayısal loto felan oyna belki tutturursun :D  

Umay Kaðan

Hakaret edeceğine sen de düşün, benim düşüncemi çürütmeye çalış

Tragedja

Anlaşılan gene eski haline dünüwerdin hemen okuman yazman yokmu senin oku oku da bir şeyler sok o bağnaz beynine belki aklında bir şeyler kalırda yazarken mantıklı şeyler düşünürsün. Senin söylediklerini ilk başta yazılanlarla zaten toprağı bitmeden suyu werilmeden çürütlmüştür. Allah'ım sen şu Faşolara akıl birde Mantık wer .

Umay Kaðan

Tragedja,

Bana faşist muamelesi yapamazsın. Ben Faşist değilim. Bunu o küçük beynine sok tamam mı :)