17.07.19/06:36

Kurdistan Komunist Partisi

Başlatan marcos, 06.08.04/12:41

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tragedja

Ulen ben bu küçük beyinle bunları düşünüyorsan sennin deme ki bir cewiz içini dolduracak adar hatta kuş beyni bile yok yahu  

Umay Kaðan

AlıntıUlen ben bu küçük beyinle   bunları düşünüyorsan sennin deme ki bir cewiz içini dolduracak adar hatta kuş beyni bile yok yahu

İlk başta doğru tümce kurmayı dene <_<   kk

Tragedja

Alıntı
İlk başta doğru tümce kurmayı dene <_<   kk

Puahahahahha bana diyene bak hele dinime küfür eden de kim kafirin teki derlermiş ya o cinsten bir şey neymiş TÜMCE olm o Cümle değilmiydi lan olm gidip kitap okuyun gidib Karl Marx okuyun Kapital kitabını Bir şeyler öğrenin a.q.

Umay Kaðan

Alıntı
Alıntı
İlk başta doğru tümce kurmayı dene <_<   kk

Puahahahahha bana diyene bak hele dinime küfür eden de kim kafirin teki derlermiş ya o cinsten bir şey neymiş TÜMCE olm o Cümle değilmiydi lan olm gidip kitap okuyun gidib Karl Marx okuyun Kapital kitabını Bir şeyler öğrenin a.q.

:o  Bu yazıyı cehaletine veriyorum

Tümce = Cümle  ;)  

Tragedja

15.10.04/17:52 #44 Son düzenlenme: 15.10.04/17:52 Tragedja
Ulan Kara Cahil herif sen nerde M.Ö. 1500 Yıllarda mı yaşıyorsun sen 2004 yılıda yaşıyorsun Ulen warya sizin gibiler önümüze engel olmasa biz neler yapacaz ama işte demogoji ayakları yaparak kendinizi bir bok zannedersiniz işte  :D

Umay Kaðan

Bu TDK'nın Türkçe olarak kullandığı "cümle"nin eş anlamlısı olan sözcük. Bunu bilmeyip üstüne üstlük eleştirebilmek mi cahillik, yoksa farkına varıp bunu kullanabilmek mi ?

DeRiN

Alıntı
Alıntı
İlk başta doğru tümce kurmayı dene <_<   kk

Cümlenin veya Tümcenin yanlış kullanılmasıyla ; ki burda yanlış kullanılmadığına şahit olduk , Marx ın ne alakası var onu çözemedim ?  :D  

Kurt Dostu

kremtluin

komün yaşamaktan bahset sonra ırkçı bir tavır sergile soyutla kendini diğer soylardan vay be