18.07.19/06:50

yeni model kuran çıkmış

Başlatan flzf, 20.05.08/08:43

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

humanist_

o ısık sizin de onunuzu aydınlatıyor amma sizler gozunuzu kapatıyorsunuz
vatan kan akıtılan heryerdir
vatan olmayınca bir turk ne yapsın ?
bu duyguyu sadece bir turk anlar

feleðin çemberi

bu düşünce dünyanın her yerinde, vatanı ve özgürlüğü için hayatlarını kaybetmiş insanlara hakaraettir. en çok da bu ülkede bunu yaşayanlara hakarettir.

derya

Alıntı yapılan: flzf - 20.05.08/08:43
.... Aynı Kuran' daki gibi hatta daha iyi şiirsel dil kullandığı belirtilen kitapta bu güne kadar Arapça gramer hatası da bulunamadı. ...Arapça ve İngilizce içeriyor.

bu şiirsel dilde, giriş, gelişme-sonuç yer almışmıdır acaba?

Hangi şairlerin şiirleri de yer almıştır.

humanist_

Alıntı yapılan: feleğin çemberi - 20.08.08/19:06
bu düşünce dünyanın her yerinde, vatanı ve özgürlüğü için hayatlarını kaybetmiş insanlara hakaraettir. en çok da bu ülkede bunu yaşayanlara hakarettir.

senin dediklerin de butun insanlıga hakarettir

feleðin çemberi

cevap mı vermiş oldun şimdi?

benim babam senin babanı döver türü, sidik yarışı cevaplardan başka bir şey bilmezsiniz. sadece kirlilik yaratırsınız...

senin yazdığımı anlama kapasiten yok ki, nerede kalmış buna cevap verebileceksin...

humanist_

nobodies

valla bende 2008 model kuranlardan alacktımda 52 model impalamın orjinalleiğini bozar diye almadım..

"...Kur'an-ı biz indirdik şüphesiz onu koruyacak olan da bizleriz.."
Kuran' ın Benzeri Yazıldı: True Furqan

Şimdi efenim cehalet böyle bir şeydir demeden önce bütün mü parçları oluşturur yoksa parçalarmı bütünü oluşturur diyorum. Bütün kendi kendisinin nedeni iken parçalar bütün nedenidir.
bu bizim tavuk olayına çok benzer ama bazı insanlar tavuklara daha çok benzer açlık durumlarındaki gibi. Ne demiş büyüklerimiz aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış insanda öyledir efendim görmek istediğini görür. o yüzden cahille sohbeti kesmek en iyisidir.

İslamiyet ve kuran hakkında en ufak bilgisi olmayan insanlar için bu haber büyük bir havadis olabilir. Bing bang gibi patlayabilir. Sonra evren genişler genişler ve bazıları sürekli şişer nasıl mı ?

Boş verin..kuranı açıp içindekileri tamamlayıcı unsuruları ile okuyup anlamamış insan kavrayamaz bunları. True Furqan'ın nasıl bir şey olduğu nasıl mucizler getirdiği dinlemeden anlamadan böylesi bi şölene kapılmak pek akıllı adam işi değil zaten..

humanist_

Alıntı yapılan: nobodies - 26.08.08/17:55
valla bende 2008 model kuranlardan alacktımda 52 model impalamın orjinalleiğini bozar diye almadım..

"...Kur'an-ı biz indirdik şüphesiz onu koruyacak olan da bizleriz.."
Kuran' ın Benzeri Yazıldı: True Furqan

Şimdi efenim cehalet böyle bir şeydir demeden önce bütün mü parçları oluşturur yoksa parçalarmı bütünü oluşturur diyorum. Bütün kendi kendisinin nedeni iken parçalar bütün nedenidir.
bu bizim tavuk olayına çok benzer ama bazı insanlar tavuklara daha çok benzer açlık durumlarındaki gibi. Ne demiş büyüklerimiz aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış insanda öyledir efendim görmek istediğini görür. o yüzden cahille sohbeti kesmek en iyisidir.

İslamiyet ve kuran hakkında en ufak bilgisi olmayan insanlar için bu haber büyük bir havadis olabilir. Bing bang gibi patlayabilir. Sonra evren genişler genişler ve bazıları sürekli şişer nasıl mı ?

Boş verin..kuranı açıp içindekileri tamamlayıcı unsuruları ile okuyup anlamamış insan kavrayamaz bunları. True Furqan'ın nasıl bir şey olduğu nasıl mucizler getirdiği dinlemeden anlamadan böylesi bi şölene kapılmak pek akıllı adam işi değil zaten..

yahu ben de iki saattir bunu demeye calısıyorum
kitap okumalıyım