17.07.19/06:37

Ensest İlişki

Başlatan Hades, 31.03.05/15:36

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

^^MeDuSa^^

kaçmzlarsa onları anlamış olurum..beni anladıklarında bende onlardan kaçamam:)

sahrabetis

Küçük yaşında ensest ilşikiye maruz kalmış ve dahası hamile kaldığı için bebeği kürtajla aldırmış tanıdığım bir arkadaşım var . Kendisi bedenen gördüğü zarardan vazgeçtim , hala psikolojik tedavi görüyor . SOnuçta ensest normal bir olay olmadığı için insandan götürüleri de büyük çapta oluyor .

^^MeDuSa^^

beni anlamalarını bende onları anlamak istediğim için neden düşmanları oliyimki?
fakat nasıl anladıklarını anlamak istediğin için onlara dokunmayacaksın?..en azından anlayana kadar:)
bence artık ensest in altında yatan dürtüyü tartışalım:)

apoptozis

sence o dürtü ne olabilir genelleme yapmadan sana göre ne

^^MeDuSa^^

sağlıklı bir kadın la genler dha sağlıklı ilerlesin die bir çok alternatif birlikte olmak istemez mi..kadın nie seçimi aileden kullansın?doğurmak istemse seçim onda kurtulabilir..ben kadından ziyade erkekteki ensesti merak ediorum..niye?nie aile..daha sağlıklı biretler doğurmak varken neden illede engelli?

son tango

çünkü oğlan anaya,kız babaya aşıktır..onlar örnek modeldir..hersey üremeyle ilgili değil..

^^MeDuSa^^

babasına aşık olan oğlan yok mu? var.. üremeyle ilgili değilse neyle ilgili?

kahtalý_nietzsche

Genlerde çeşitlilik arayışı , evrim süreciyle kazanılmıştır.Neslin doğaya karşı daha dayanıklı olmasından ziyade insanoğlu ensest ilişkiyi ahlakileştirmiştir.
Evrim nihayetinde kendini dayatır ve siz içselleştirirsiniz ( ya da yokolursunuz)

Bu işin kadını , erkeği farketmez.

^^MeDuSa^^

özünde beğenilmeme var ve sevgi eksikliği olabilir mi bu dürtüye iten?

kahtalý_nietzsche

Yine odip'tir geldi...
Önce şu var,çocukaların ebeveylerine duyduğu "aşk" tümüylede çocukçadır !
Çocuğun cinsel anlayışı da,yetişkin gibi değildir.