17.07.19/06:33

Tebessümm (:

Başlatan moon, 07.06.08/14:25

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

moon

- Garson! Çorbamda sinek var!
- Merak etmeyin efendim, kasenizdeki kurbağa şimdi yüzeye çıkmak üzere!

harunserdar_nr

Adamın biri kendini fare zannettiği için akıl hastenesine düşmüş. Tedavisi
bittikten sonra doktor sormuş. Şimdi sen bir fare misin yoksa insan mı?
Deli : Fare olur mu doktor bey ben bir insanım.
Doktor : O zaman artık gidebilirsin iyileştin artık demiş. Deli kapıdan çıkmış
ve imdaaaaaat diye bağırarak tekrar içeri girmiş, doktor ne oldu demiş...
Deli : Bir kedi gördüm de ondan korktum demiş.
Doktor : Sen hani sen artık kendini bir fare zannetmiyordun demiş.
Deli : Ben fare olmadığımı biliyorum da kedi nerden bilsin demiş...

moon

Kızlarla çıkmak konusunda son derece başarısız olan delikanlı 'Milenyum'da flört.. Kadınlar neden hoşlanırlar?..' başlıklı bir kitabı görünce hemen satın almış, heyecandan titreyen elleri ile ilk sayfayı aralamış.. "Ders 1, İlk buluşma." Hemen açmış. Sabırsızlıktan yerinde duramayıp paragrafı yarım yamalak okuyarak uzun zamandır göz koyduğu bir kız arkadaşını aramış, "Evet?.." diye açılmış telefon, "Selam Jessica.." diye başlamış delikanlı, "Benim.. Dinle.. Bu gece benimle sinemaya gelir misin?.." "Tabii, hoş olur.." diye cevap vermiş kız.. 'Hayır' cevabı bekleyen delikanlı heyecandan titreyerek 2. etaba geçmiş, "Harika.." demiş, "Peki filmden önce yemek yemek hoşuna gider mi?.." "Tabii, o da güzel olur.." "Tamam o zaman.." demiş delikanlı sevinçten çıldırmış bir vaziyette, "O halde seni saat 9'da evinden alırım o saate kadar çoktan yemeğini bitirmiş olursun..!"

moon

Fıkra Siret Bali'den.
Lise çağındaki bir çocuk liseye kayıt için okula gider..
Müdür sorar: Oğlum adın ne..?
Çocuk: Mememehmet Yayayayakut
Müdür: Oğlum kekeme misin sen..?
Çocuk: Hayır hocam, babam kekemeydi, nüfus memuru da onun, bunun çocuğuymuş..

son tango

:D

çok güzelmiş yaw..

moon

Jill doğum yapıp harika bir kız çocuğu dünyaya getirmiş, çok mutlu bir şekilde bebeğini kucağına alırken annesinin genel ilgisinin beklentisinden çok daha az olduğunu fark edip "Ne var Anne" demiş, "Anneanne oldun diye bunalıma mı girdin yoksa?.." "Hayır kızım" diye cevap vermiş annesi, "Sadece bundan sonra artık bir dede ile yatacağımı düşünerek mutsuz oluyorum!"