20.07.19/11:25

İslamiyetin Bilime verdiği Önemle Bilimin gelişmesindeki katkısı?

Başlatan gostragon, 25.06.08/11:39

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kiya

onun tiki varsa, benim .... tövbe tövbe. ulen bu berber cemaatine bu gevezelik maymundan mı bahşedilmiş? bi tanesi de laf gevelemeyi bırakıp işini düzgün yapamaz mı yav?

conan

önce sen başlattın laf geveleğini .
Galiba bu evrimcilerde genetik maymun soyundan geldikleri için normal olsa gerek.

kiya

evet, bizde normal, anormallikler hep sizde nedense, neden bir doktora görünmüyorsunuz azizim? :D

conan

Biraz seviyeli olunki yazdıklarınız İnandırıcı olsun.

kiya

yok ben harranlıyam... harran'da üniversite vardı da biz mi okumadık?

conan

orda okusaydın hiç olmazsa şu zevrim denen salak teoriyi kabul etmezdin.

Tigris

Ulen çıkar dünyasını görüyor musun, iki evrimciyi müslüman yapıcam diye düşülen hallere bak..
Bu cemaat işleri de gerçekten böyle sanırım, hayatın amacı ego tatmin etmek,
İki evrimciyi müslüman yapana cennetten toprakta veriliyor mu merak ettim?

Söylemesi ayıp gerçekten bilim çağındayız, yani isteyenin istediği bilgiye ulaşabildiği..
O yüzden kendinizi arabistan'dan atla çıkıp tüm medeniyetlere gerçeği öğretme için havari olarak atadınız sanırım canım?

Efendim o tarihler geçeli çok oldu, inanın siz biraz gerilerde kalmışsınız..

Birde şu var müslüman bir bilim adamının buluş yapması kadar doğal bir şey yok, yani yaptıklarını bilince ben de bir müslüman olarak, heheytt be diye kendimi gaza getiremedim açıkçası..

Garip olaylar bunlar..
Hehe muhabbete bak yav, düşünsenize şimdi yahudi asıllı bir alman da gelip,

Olummmmmmmm
Bizim de bir alber einsteinimiz var görecilik kuramını geliştirmiş
hey gidim hey diyip başlıyorumuş anlatmaya..

Biliyo musun hemede nobel fizik ödülünü aldı falan fıstık.. :D
Birde en büyük gülünç yanda şu;
Akşemseddin efendi mikrobu bulmuş ama nasıl bulduğunu bilen yok,

Bak biri bunu açıklasın vallahi dua ederim bir dahaki namazımda..

son tango

benim ulu büyük dedem de mars da hayat olduğunu buldu..şimdilik sır gibi saklıyorum bu çözümü..hele bi amerikalı kafirler kesinleştirsin,dicem ki müslüman ulu büyük dedem zaten bulmuştu mars da hayat olduğunu..olsun,hiç bi bilim kitabı dedemin adını yazmasın,ben böle forumlarda diğer ulu ''müslüman'' alimleri arasına sıkıştırırıveririm adını..sorun yok..hehe

conan

biraz araştırmacı olsaydın sorunun cevabını bulurdun tigris.Akşemşeddin Tarihte mikroorganizmalardan bahseden ilk kişidir.Ve Mikrobiyolojinin babası sayılmaktadır. Ben burda islamıns geri olmadıgandan bahsetmeye çalışıyorum. Ama sizler araştırmadan yoksun olduğunuz için alay etmeniz normaldir. Vesseyam gördüklerimizle yaşıyoruz. Araştırmadan yoksun bir milletiz

nisan

Islam gerimi ki conan, sen ileri oldugunu anlatmaya calisiyorsun?