18.07.19/10:43

Cumhurun Başındaki

Başlatan AKHENATON, 26.06.08/20:53

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AKHENATON

26.06.08/20:53 Son düzenlenme: 27.06.08/09:23 SIFIR
Abdullah Gül’e İngiliz gazetelerinde destek yazıları yazılması boşuna değildir.

Kendisi profesyonel iş yaşamı boyunca İngiltere ile çok yakın ilişkiler kurmuş, İngiltere‘deki islam ve doğu medeniyetleri üzerine eğitim veren, öğrencilerinin azımsanmayacak bir çoğunluğu orta doğu ve islam ülkelerinden gelen gelecek vadeden akademisyenler ve politikacıları içeren kurumda özel olarak eğitilmiştir.

Aynı kurumdan mezun olan bir çok Ortadoğu’lu İslam Kalkınma Bankasında çalışmaktadır. Emperyal İNGİLİZ politikaları için İslamcı görünüşte İngilizci yetiştirmekle ünlenen bu kurumda Abdülkadir Aksu’nun İçişleri Bakanlığına tekrar geçmesiyle birlikte hatırı sayılır bir emniyet müdürü, kaymakam ve adaylarının eğitim aldığı görülmektedir. Zannedildiği gibi Abdullah Gül Amerikancı değil, koyu bir İngilizcidir.

AKP kurulurken bile Nevzat Yalçıntaş ve Gül tüm Uluslar arası bağlantılarını Londra’da JINSA üzerinden gerçekleştirmiştir. Hatta hocaları Erbakan bile Gül için çeşitli basın yayın organlarında “siyonist ajan, ingiliz casusu” kelimelerini kullanmıştır.

Kendini GÜRCÜ olarak niteleyen bir Başbakan,(Karım Arap ben Gürcüyüm Türklük alt kimliktir) Arap kökenli bir eski Dışişleri bakanı (mustakbel Cumhurbaşkanı) KÜRT Kökenli bir eski İçişleri bakanı (kendi döneminde yapılan emniyet müdürlüğü sınavlarında %80 oranında Diyarbakırlı alınmıştır) Koçgiri ayaklanması kaçkını, Tunceli sürgünü bir eski meclis başkanı (O ayaklanmalar o günde İngiliz istihbaratının güdümündeydi), Şeyh sait torunu MYK üyesi (Mir Dengir Fırat MERSİNDEN Türklüğü sileceğiz demiştir) Tamamı eski ingilizci ayaklanma liderlerinin torunu olan danışmanlar kadrosu (Zapsu, Bağış ) Laiklik alt edilmesi gereken eski bir düşünüştür, milli devlet yerine ümmete dayalı federatif yapıyı tartışmalıyız diyen bir başbakanlık baş müsteşarı’ki kendisi de Gayri Türk’tür (Ömer Dinçer- bilim hırsızlığından sabıkalı olduğu için Prof. ünvanı alınmıştır)

Adı Türkiye Cumhuriyet olan ülkemiz tekrar etnik kökeni ne olursa olsun Türk ahlakını ve inanışını “Ne Mutlu Türküm Diyene” şiarını bir varlık sebebi olarak benimseyen gerçek vatan evlatlarının eline geçmedikçe mücadele ruhumuzu kaybetmeden Hergün TANDOĞAN Hergün ÇAĞLAYAN . Laiklik ekseninde bir siyasi çatışma gibi görünsede konu sadece laiklik değil Türk devletinin kimler tarafından nasıl yönetileceği meselesidir. Arap Kürt Partisi , AB ve Aymaz Sermaye desteğiyle her istediklerini yapabileceğini, dini söylemlerle uyuttuğu ve manipule ettiği Milletin desteğiyle her yere gidebileceğini planlıyordu. Bunların müslümanlığı’da iyi araştırılmalıdır. AKP kurucuları içerisinde ne kadar ermeni , rum ve musevi dönmesi olduğu gün gelince açığa çıkacaktır.

Zira Türkiye Türklerindir