25.08.19/19:49

atıldığım foruma nasıl dönebilirim?

Başlatan Leonardo, 19.04.05/15:45

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Leonardo

arkadaşlar... yardımlarınız için teşekür ederim. Sinefanatik forumunda House Party var. hepiniz davetlisiniz :sifir (3): :aa: :sifir (34): :0 (1): :0 (18): :0 (26): :0 (26):

Azrail

abi niye kasıyorsun ki bu olaya o kadar anlamadım? Sallayıp gitsen olmaz mı?

foturo

Fanatik dedin de.. Kusura bakma leo...
Seni derbi maclarinda birbirlerini öldürüyesi vuranlara
benzettim  ;D

tribalpk

Leonardo

www.sinemafanitk.com un sahibi yalan söylüyor

Alıntıen yeni üyemiz beni zikti

en yeni üye benim ve biz sadece akradaşız. ben o herifi zikmem.

Leonardo

Niye atıldığımı öğrendim abi. ard arda 20 kere mesaj çekmişim o yüzden atmışlar.

bu forum öyle yani. ard arda 20 mesaj çekince atılıyosun. sonra ard ard 20 kere hack edince niye atıldığını öğreniyosun...

ilginç bi deneyim oldu benim için.

Leonardo

www.sinemafanatik.com/yabbse/index.php

AlıntıEn yeni üyemiz: babamıZikti, hoşgeldiniz.

iftira kardeşim... bana iftira ediyolar! yalaaaaan!

deniz

yalnız leonardo.

muhalefetin de topuzunu kaçırmamak lazım.

muhalefet her zaman doğru yapmaz. çoğunlukla kontolü kaybeder ve muhalefet ettiğinden daha fazla zulmü işler.

oranın yöneticisi alacağını almış olmalı. artık oraya yazan ve faydalanmaya çalışanları da gözetmek gerekir ;)

Leonardo

Ben muhalefet olarak bakmıyorum sorun orda. Ben Hür bir insanım istediğim foruma girmekte özgürüm ve bu herifler beni "ard arda 20 mesaj çektiğim için" attı.

sonuçta bunlar devlet değil, yasa değil, polis değil, asker değil, birleşmiş milletler değil, NATO değil.

orada sanal devlet kurdularsa onu yıkmak benim görevimdir.

deniz

öyle ama.

bu onların forumu. onların zaten özgürlükçü bir söylemleri olduğunu sanmıyorum.

sen de bir site yap ve kendi kurallarını uygula.

senin yapmaya çalıştığın yönetim ve üyelerce anlaşılmaz ve bu anarşist tavrılara bir antipati yaratır.

yapılması gereken kendi özgürlük alanını yaratıp onlara bu işin asıl nasıl yapılacağını göstyermektir.

bu arada sana ve diğer tüm özgürlükçü üyelere bu dediklerime paralel özelleşmiş bir forum açmak isterlerse yardımcı olabilceğimi söyleyeyim. bana yazın.