25.08.19/19:48

atıldığım foruma nasıl dönebilirim?

Başlatan Leonardo, 19.04.05/15:45

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Leonardo

Ben anarşist değilim işte sorun orda. Ben cumhuriyete inanıyorum.

cumhuriyete sosyal anlaşma gereği devletin kurumlarına itaat edersin. senin seçtiğin miletvekileri yasaları belirler ve o yasaların uygulayıcısına itaatla yükümlüsün.

yoksa mesela lokantada oturuyosun (18 yaş sınırı durumu hariç) lokantanın sahibi durup dururken sana "çık git burdan burası sana göre değil" diyemez hiç bi zaman.

cumhuriyet düzeni eşitlikçi, özgürlükçü bir düzen.

yani sen beni çiğnemiyosun orda sen bi prensibi çiğniyosun. vaktim olrsa elimden geleni ardıma koymam bende.

Leonardo

herif bütün kayıtları dondurmuş la!  :idiot2:

insan kayıtları dondurur mu? o zaman yeni üyeler nasıl kaydolacak? (lahavlevela okuyan surat)

Linate

sıte yonetımının bu kadar dusuncesız oldugu bır yere neden gırmek ıstıyorsunkı
ben olsam gırmem...

hem aslında onlar ıcın kotu bır sey bu senın acından degılkı kaybeden onlar cunku senı kaybetmısler...

bence artık takma kafana

(cok takıyorsan eger...bıraz zaman gecsın hep beraber dalarız bakalım o zaman ne yapacaklar)

ÝBRAHÝM TATLISES

göktuğ kardeş   kulağıma bazı yaramazlıklar geldi
senin gönlün rahat olsun aslanım  gereği neyse yapılıcaktır
onlarla külahları değiştiricez

Leonardo

ne diyonuz olm? adamforumu kitledi diyorum olm. foruma kayıt falan yapılmıyo. Kayıt seçeneğini iptal etti adam.

Kullanıcıların ya da modların şifrelerini kırmak gerek...

Linate

ust uste gırmeye calıstıgın ıcındır belkı bende bıraz bekle dıyorum bır ıkı ay sonra dalarız foruma kayırları ıptal etmekten vazgececektır buna emınım...

deniz

olm uraşmayın. bırakın. emeğe saygı.

FALL

emege saygı haklısın ama egerkı leo'nun anlattıgı gıbı bır durum var ıse buda leo'nun emegıne saygısızlık sayılmaz mı yanı eger leo'nun dedıgı gıbı sadece 20 msj ust uste attıgı ıcın banlanmıssa bence bu haksızlıktır...

deniz

evet haksızlık. ama adamlar şartlarını koymuşlar. ordakiler hallerinden memnun yaşayıp gidiyorlar.

eğer sisteme karşı isen kendi sistemini kurmalısın yada beğendiğin bir sisteme dahil olmalısın.

FALL

evet bu konuda da haklısın ama ne bılıyım haksızlıga karsı koymak lasım ınancındayım ve en azından bu konuyu bır de onalrın tarafından ın,celemek lasım ama yenı kayıt almadıklarından bunu da yapamıyoruz hıc bır sey yapamadıgımız ıcın bu konuda sadece leo'ya destek vermekle yetınıyoruz...